Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #seks #zwiazki #tinder

Dlaczego większość mężczyzn nie zrobiłaby nigdy facetowi loda, ale wymagają tego od swoich kobiet?
Dlaczego facet brzydzi się robieniem loda facetowi, ale chciałby żeby kobieta to robiła?
Dziewczyny nie dawajcie się tak wykorzystywać. Robienie loda facetowi jest porównywalne z praniem jego brudnych skarpet. Sam brzydzi się tego, ale chciałby żeby kobieta to robiła.
Mężczyźni nie szanują takich kobiet! Mężczyzn w głębi duszy najbardziej pociągają kobiety niedostępne seksualnie, zimne suki. Faceci gardzą gejami... tak samo gardzą kobietami które robią im loda
  • 60
@Varin: jakbym dowiedziała się że któraś z moich znajomych daje się tak poniżać to zerwałabym z nią kontakt. Jeśli mężczyzna się tym brzydzi to dlaczego oczekuje tego od kobiety? Kobiety które się na to godzą są pustymi idiotkami
@klewerewel: aha, widzę że prawie zakonnica?

Wszystkie z którymi byłem, lubiły to. Moja obecna to "squirter", więc łóżko po każdym sexie jest zaszczane, trzeba ręcznik kłaść. Mając kilka orgazmów, cały czas tryska, a część z tego to mocz, taka niestety prawda.

I mam się teraz oburzać że "co na mnie szczasz?" Może koledzy ze mną zerwą kontakt, bo daję się tak poniżać... Nie #!$%@?, lubie to też, a jakby ktoś mi
@klewerewel: Nie trzeba się przejmować wymaganiami facetów

I tak parę lat temu było nie do pomyślenia, żeby kobiety pisały po tiktokach i fb "myślałam że tak trzeba i to robiłam, ale już więcej nie będę" czy "nigdy nie robiłam i nie zrobię" i nie miały ataku armii lodolubnych lasek i wyzywaniem od zakonnic. Teraz jest klepanie po plecach i "no spoko".
@klewerewel seks nie ma reguł, że coś jest wymagane i trzeba to robić. Jeśli dla jakiegoś faceta robienie mu loda jest najważniejszą formą seksu to po prostu musi sobie znaleźć taką co to lubi robić, bo inaczej mają problem który będzie się nawarstwiał jak kula śnieżna i eskalował na obszary wspólnego życia poza sypialnia. Tak samo jeśli kobieta tak samo bardzo lubi gdy facet robi jej minete to musi znaleźć takiego co