Wpis z mikrobloga

@MajsterZeStoczni: pamiętam gdy wracaliśmy ze wsi, która ma blisko do ładnej drogi płatnej, prowadzącej praktycznie do naszego miasta. Po kilku minutach google poinformowało nas że na drodze wypadek i droga wydłuży się o godzinę w porównaniu do darmoej alternatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to zjeżdżamy przed bramkami i zaczął się nasz koszmar przez dziurawe wiochy bez oświetlenia żadnego, na dodatek z pracami budowlanymi przez co co
@MajsterZeStoczni: Ostatnio wogóle GM pokazuje jakieś cuda. Wczoraj sprawdzałem trasę Śląsk - Drawsko Pom. i pokazuje mi 580 km drogą S11 ale z tego co pamiętam to jest to droga jedno-jezdniowa, a nie dwupasmowa, więc trasa wymagająca i pewnie z dużą ilością patroli.

Przesunąłem mychą trasę na A1 i zjazd w Bydgoszczy i cyk... Tylko 30 km więcej i 30 min dłużej ale jedynie 170km drogami lokalnymi ;)
@Pierona: Tylko jak jesteś poza autostradą to zazwyczaj masz 48 różnych alternatyw na które możesz uciec. Tylko wtedy trzeba wyłączyć prowadzenie przez googla i odpalić mapę, żeby sobie samemu trasę ustawić.
Na autostradzie jak utkniesz to na amen.
Panowie tutaj zdrowo przesadzają. Dk10, którą można jechać ze Szczecina do Wawy, albo Dk 24/92 do Poznania to są moje ulubione odcinki, którymi można śmiało omijać A2 i oszczędzić sporo kasy bez strat dla zawieszenia i komfortu.