Wpis z mikrobloga

Chcę sobie kupić książkę "Hands-On Machine Learning with Scikit-Learn, Keras, and TensorFlow. 2nd Edition".
Początkowo planowałem wersję po angielsku, aby lepiej ogarnąć nazewnictwo. Z jakiegoś jednak powodu, gdy szukam w sklepach to wersja angielska kosztuje około 250-300 zł, a polska 80 zł.
No i nie bardzo to rozumiem, wydaje mi się, że są to te sam wersje, skąd więc to rozbieżności? Ktoś wie o co chodzi?

#datascience #python #programowanie #machinelearning
Pobierz Ardeo - Chcę sobie kupić książkę "Hands-On Machine Learning with Scikit-Learn, Keras,...
źródło: comment_16581572002fLuNRzWxIlkppwY5eoaWx.jpg
  • 15
@Ardeo: Szczerze to kiedyś kupowałem książki by się dokształcić, microsoft publish, comptia, oreilly, cisco ccna. Wydałem na to gruby hajs, tak po calaku a książki tak na prawdę po przeczytaniu raz już do nich nie wracałem. Któregoś dnia szukałem sobie książki do vmware esx, amazon US, wysyłka do UK, cena z dupy prawie 70GBP. Kurcze ciśnienie było bo wtedy w wirtualizację mocno wchodziłem a materiałów online nie ma za dużo na
@NiBBonacci: dzięki za komentarz, tak chyba właśnie zrobię. Chciałem kupić książkę, bo lepiej mi się tak czyta niż na telefonie, a że polskiej wersji bym raczej nie zdzierżył, to zostało wydać 250 zł...
Ale w sumie to jest dobra okazja, aby właśnie spróbować z czytnikami do ebooków, bo jeszcze nie miałem okazji.