Wpis z mikrobloga

@dlolb Na każdym weselu młode laski 9/10 robią z siebie 3/10. A najgorsze, że myślą, że wyglądają lepiej XD


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL Często na ślub idą na makijaż do kogoś i wchodzi kapitanoza, czyli jeśli profesjonalista zrobił makijaż to znaczy że jest dobry. Wcale nie tak łatwo obiektywnie oddzielić czy coś Ci się nie podoba bo jesteś przyzwyczajony do czegoś innego czy dlatego że wygląda źle.

Inna sprawa że nie wiadomo czy facet tu
@naciski: Ja pisałem ogólnie, do jednego zdjęcia ciężko się odnieść, bo różnie można wyjść. Być może faktycznie był lekki, jednak na pierwszy rzut oka wydaje się, że faktycznie ją postarzał.
@dlolb: Jak organizowałam ślub i byłam na grupach ślubnych i był temat makijażu to znacząca większość uważała, że makijaż ślubny musi być mocny.
A największe XD miałam zawsze, kiedy jakaś laska wrzucała delikatniejszy makijaż (nie taki z „czarnym okiem” etc.) to ją baby zadziobywały, że to nie jest makijaż na ślub, bo makijaż na ślub „ma być widać”.
Nie podkreślać urodę i tuszować niedoskonałości tylko „ma być widać makijaż”, a nie
hellyea - @dlolb: Jak organizowałam ślub i byłam na grupach ślubnych i był temat maki...

źródło: comment_1658141047tO3bWy1v4HyHHKAwjqsWOa.jpg

Pobierz
Przykład „poprawnego” makijażu ślubnego na foto.


@hellyea I tak jest fatalny. Lekki czy nawet no makeup zdecydowanie lepiej

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: ten „poprawny” dałam w cudzysłowie. Chodzi mi o to, że wg tych babek właśnie taki ma być. Ja się z tym nie zgadzam, że „makijaż ma być widać” i że na ślub trzeba się mocno wymalować.
Jak ktoś się nosi tak na co dzień to jego styl, ale jak na co dzień