Wpis z mikrobloga

Pytanie: gdybyście byli decydentami i mieli zorganizować defiladę Wojska Polskiego, ale z uwagi na sąsiednią wojnę - taką defiladę naprawdę z przytupem - to gdzie byście ją zorganizowali? (oczywiście hipotetycznie - dla wyobraźni)

Nigdy mi się nie podobały zwyczajowe Aleje Ujazdowskie, one są bardziej ,,spacerowe", niż majestatyczne. Defilada na Wisłostradzie już była trochę lepsza... Ale ja osobiście wybrałbym Rondo Daszyńskiego i parada od ul. Kasprzaka przez rondo i potem Prostą. Bo myślę, że wieżowce na Daszyniaku byłyby ciekawym i nowoczesnym tłem. Trasa szeroka. Blisko centrum. Fotogeniczne okolice. Jak myślicie? Inne pomysły?

#wojsko #wojskopolskie #defilada #warszawa
Bartholomaeus - Pytanie: gdybyście byli decydentami i mieli zorganizować defiladę Woj...

źródło: comment_1657961048q153l767vbX1plbvVKY1YB.jpg

Pobierz
  • 24
@Bartholomaeus: defilada to nie bo tak to jest spoko bo to dla lokalsow jest, ale robil bym regularne manewry typu przezut oddzialow do krajow baltyckich albo start mysliwcow z centrum polski i zniczchenie celu gdzies na litewskim poligonie. przetransportowanie nsm gdzies nad morze czarne i przetrenowanie blokady
@Bartholomaeus: Po pierwsze, to bym zadbał o to, żeby te cymbały z TVP nauczyły się realizacji transmisji z tego.
Odkąd pamiętam, jeszcze przed przekształceniem w TVPiS to była padaka, ujęcia z dupy, komentarz z dupy, nie pokrywający się z tym co widać na ekranie, skakanie między oddziałami w losowy sposób. Akurat tego mogliby się nauczyć od ruskich i ich transmisji z parad zwycięstwa.