Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kierowcy wtedy wiedzą że warto trzymać bezpieczny odstęp


@miszczu90: zawsze warto, ale pomijając to to ten znak jakoś wskazuje, że prowadząca osoba nie umie jeździć i będzie gwałtownie hamować? Bo tak by wynikało z Twojej wypowiedzi

@dzek: nie, ale moga sie wlec bardzo. Wykonywac wolno manewry czy niepodejmowac ryzyka na drodze, ktore normalnie by podjeli, np wyprzedzenie rowerzysty jak za nim bedzie kolumna, albo hamowanie wlasnie kiedy w polowie manewru
zawsze warto, ale pomijając to to ten znak jakoś wskazuje, że prowadząca osoba nie umie jeździć i będzie gwałtownie hamować? Bo tak by wynikało z Twojej wypowiedzi


@dzek: chyba raczej znaczy że bombelek może coś odwalić w aucie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ondraszek: raczej wątpię, żeby na to zwracali uwagę. Kiedyś z kimś walczyłem, że założyłem ten znaczek, żeby jegomość jeden z drugim za mną, nie jechał mi na zderzaku, bo nie będę przyspieszał, tylko spokojnie, przez tory powolutku, w ruchu z przepisami. Ale ta dyskusja nauczyła mnie tylko tego, że w necie nie ma co gadać, bo tylko ironia i sarkazm i iksde się liczy, a na ulicy to i tak każdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioslarz-umyslow: bez sensu, jak ktoś potrzebuje dzieci do tego, żeby jeździć spokojniej to niech sobie przemyśli życie, a nie nakleja naklejki

@dzek: zupelnie nie zrozumiales tego co napisalem. Niepotrzebnie zakladasz ze bez dziecka ktos jezdzi mniej spokojnie niz standardowo.
Niepotrzebnie zakladasz ze bez dziecka ktos jezdzi mniej spokojnie niz standardowo.


@wioslarz-umyslow: przecież sam tak napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) cytuję:

Wykonywac wolno manewry czy niepodejmowac ryzyka na drodze, ktore normalnie by podjeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niepotrzebnie zakladasz ze bez dziecka ktos jezdzi mniej spokojnie niz standardowo.


@wioslarz-umyslow: przecież sam tak napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) cytuję:


Wykonywac wolno manewry czy niepodejmowac ryzyka na drodze, ktore normalnie by podjeli

@dzek: dokladnie. Czyli napisalem ze z dzieckiem obnizaja ryzyko. Nigdzie nie napisalem ze normalnie jezdza z ponadprzecietnym, to twoje dziwne zalozenie ktore sobie sam wymysliles.