Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, siedzę na portalu gdzie ludzie są gotowi wywalić partnera za drzwi bo ten zrobił sobie inną fryzurę


@L3gion: jak ktoś bierze takie wpisy na poważnie to powinien się zastanowić nad sobą, bo może czas wrócić do podstawówki na naukę. Tam uczą co to hiperbola, żart, przenośnia. Warto wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krótki włosy = wygoda.
To tak jakby facet ogolił się na łyso bo wygoda. Można iść krok dalej i zacząć chodić w dresach cały czas bo też wygodniej. Moim zdaniem długie włosy dają MEGA do atrakcyjności. Rozumeim przycinać bo końcówki ale ściąć się na mega krótko ? To mega spada atrakcyjnośc drugiej osoby. To tak jakby chłop z dnia na dzień zacząl się nie myć bo wygodniej albo chodzić w dziurawych dresach
@nocozrobisznicniezrobisz: No obie rzeczy wpływają na atrkacyjność w całości. Dla mnie jako faceta długość włosów ma o wiele większe znaczenie niż to czy ma bluzkę z prady czy bazarku :P Patrzysz na osobą i jej atrakcyjność oceniasz przez składową czynników jedne mająwięcej znaczenia inne mniej. Dla mnie krótkie włosy u laski to słabizna.
Niebadzlosiem - @nocozrobisznicniezrobisz: No obie rzeczy wpływają na atrkacyjność w ...

źródło: comment_1657971364hjdl1QO0iFxaaEicRe72aM.jpg

Pobierz