Wpis z mikrobloga

@hyacinthus oczywiście, że nie. Na szczęście jestem przekonany, że nie zetnie i raczej jej się nie odwidzi, między innymi dlatego, że wie, że taka mi się podoba i wie jakie mam zdanie na temat krótkich włosów u kobiet.
@jamniczek_trailowy: nie rozumiesz bo jesteś zbyt niepełnosprytna by zrozumieć że sa różne rodzaje włosów xD moja lubi krótkie do ramion max bo dobrze się tak układają i szybko suszą (nie suszy suszarką). Ma wtedy loki, jak ma długie to loków nie ma, a je lubi.
jezu jak ja nie lubię kwok które piszą "ja nie rozumiem kwiii"
@37-164: gratuluję wychowania. Właśnie zaprezentowałaś zachowania pasywno agresywne. Mamusia w domu pokazała i teraz prezentujesz je w swoim związku. Rozumiem, że jak facet powie, że nie lubi włosów na nogach to przestaniesz się golić? Chłop zapewne przekazał Ci l, że nie podoba mu się pewien styl fryzur typu Karen czy Grażyna ale musiałaś na swoim postawić. Rób tak dalej - zajebiscie umiesz w związki.
@hyacinthus: Zacznijmy od ustalenia co rozumiesz przez krotkie wlosy, bo tez mowilem dziewczynie, ze nie podobaja mi sie krotkie wlosy i potem bala sie skrocic a okazalo sie, ze jej krotkie to dla mnie cos pomiedzy srednimi a dlugimi xD

Mysle, ze znacznej wiekszosci facetow podobaja sie kobiety z wlosami co najmniej do ramion i jesli ktos jest w zwiazku dlugoterminowym z taka to "#!$%@? z domu" jest przesada, ale miec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@FenrisVonUlfer: niestety faktycznie tak jak ludzie pytali wyzej-mialam wtedy 15 lat xD zrobilam to nie zeby go zabolalo, bo jesli on by sie poczul urazony to raczej z jego glowką bylo cos nie tak. Po prostu takie gadanie jest śmieszne, teksty typu "#!$%@? ja z domu jak wpadnie na taki pomysł" to totalne dno i brak wychowania a nie fakt, że ja nie działam pod czyjeś dyktando