Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: wykopki lubią po prostu poruszać się w kategoriach skrajnych, jak im się coś nie podoba to od razu zabić/wyrzucić/zlikwidować xD jak tak to jest darcie japy o piekło mężczyzn, ale jednocześnie nie mają oporów, by powiedzieć, że #!$%@? laskę z domu, bo sobie obcięła włosy. Zesraliby się, a nie #!$%@?, ot co.

Mój były niebieski kiedyś zgolił brodę, w której wyglądał naprawdę dobrze, a po ogoleniu wyglądał trochę jak łysy
Uwielbiam te wszystkie "argumenty" facetów pt "bo kobieta w krótkich włosach wygląda brzydziej" - no i ok, tylko że co z tego? Ktoś myśli, że kobiety nie mają co robić, tylko brać sobie do serca czyjeś opinie z internetu? Normalna kobieta przede wszystkim dąży do tego, aby podobać się samej sobie, a nie spełniać estetyczne wymagania randomowych mężczyzn XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@L3gion:

Ja #!$%@?ę, siedzę na portalu gdzie ludzie są gotowi wywalić partnera za drzwi bo ten zrobił sobie inną fryzurę xD Ale pamiętajcie mordy, toksyczna męskość to wymysł lewactwa!


Fajnie ze pominąłeś komentarz babki która mówi że na złość by ścieła xD ale tak, tylko faceci zli cucku xD nie mówiąc już o tym że bierzesz cała grupę badawcza w ilości jednej osoby xD
Fajnie ze pominąłeś komentarz babki która mówi że na złość by ścieła xD ale tak, tylko faceci zli cucku xD nie mówiąc już o tym że bierzesz cała grupę badawcza w ilości jednej osoby xD


@ButtHurtAlert: ale to były jej włosy i może sobie robic z nimi co chce, więc ścieła je bo miała taka ochotę, a to jej facet odebrał to jako 'zrobienie na złość'

Znowu pokazałeś, że Twój nick
@zimna_marchew: no i co to ma udowadniac? Nie wszystkie kobiety maja takie problemy, ale spora czesc ma. Polecam poczytac fora wlosingowe i ile kobiet sie zali na zwiekszone wypadanie wlosow w pewnym momencie, albo np. ze po ciazy im sie kreca wlosy, a wczesniej nie krecily, albo w druga strone - na ostre zmiany hormonalne kobiety maja malo wplywu, a destabilizacja hormonalna odpowiada w glownej mierze za piekne wlosy. Znajdziesz i
Jakie toksyczne Mirki, tylko nakazy i rozkazy w związku. xD


@aniaczy:

Ja #!$%@?ę, siedzę na portalu gdzie ludzie są gotowi wywalić partnera za drzwi bo ten zrobił sobie inną fryzurę xD Ale pamiętajcie mordy, toksyczna męskość to wymysł lewactwa!


@L3gion: ja kiedyś swojej byłej powiedziałem, że jak dla mnie może mieć fryzurę jaką chce, ale od dziś ja zaczynam ubierać się jak chcę i na wizytę u jej rodziny na
Takie posty tylko udowadniają toksyczności facetów i potwierdzają, że myślenie o kobiecie, jak o własności, która nie możne o sobie decydować jest wiecznie żywe. Obrzydliwe. I wylewa się to w internecie, bo oczywiście żaden irl nie ma odwagi tego powiedzieć, bo by się jeszcze okazało, że kobiety mają w d... jego zdanie i ego spada. xD


@alfka: mam nadzieję, że nigdy nie wymagałaś od faceta formalnego stroju, bo masa kobiet to