Wpis z mikrobloga

Hejka Miraski i Mirabelki,
Potrzebna opinia czy to ja mam schizy czy mój różowy to potwór bez serca.
Obraz sytuacji:
- My- Mlode małżeństwo
- kaszojad 1 msc
- świeżo kupione mieszkanie w starym budownistwie ktore sam remontowałem przez ostatnie 4 miesiące

Sytuacja sama w sobie:
2 dni temu, różowy sypie tekstem, że mieszkanie jest ch**owe bo na 4 pietrze bez windy i jak zwykle "ktoś" (czyli ja w jej mniemaniu) sie zagrzał i byle co kupił, mimo że mieszkanie 20% ponizej ceny rynkowej w dobrej lokalizacji
Wczoraj, ja w robocie, różowy z kaszojadem na wycieczce do jej rodzinnego domu, na powrocie z pracy zajechalem po nią. 30 minut gadania jakie to u jej rodzinki jest super zycie i jak to jest jej niedobrze w naszym mieszkaniu. Mi sie już ulewa, ale wspieram żonkę bo przecież świeżo po porodzie i trzeba.

Dodam tylko, że przy kaszojadku jej pomagam ile sie tylko da, przebieram, karmie, kąpie, jeszcze i jej żarcie zrobię i w mieszkaniu posprzątam na spacer z małym wychodzę i znoszę codzienne audiencje jej rodziny (moja nie może zbyt czesto, bo zona się zdenerwować może bo wedlug niej mają zly wplyw na dziecko..( _)

Troche mnie wku*w złapał bo narobiłem sie od cholery przy mieszkaniu i teraz tez przy niej i małym latam jak Husain Bolt, a w zamian dostalem takim śledziem w ryj.

Taka niespodzianka na koniec tygodnia
  • 158
@Lambert11: Dziewczyna jest teraz mocno rozbita po porodzie, życie wywróciło się do góry nogami, hormony też robią swoje - wytrzymaj parę miesięcy, będzie lepiej.

No i ja Cię rozumiem, że nikt jej nie każe wychodzić na spacery, ale ona pewnie by po prostu chciała się ruszyć na zewnątrz nawet do głupiego sklepu - a w takich warunkach jest to bardzo trudne

Może pomyślcie nad chustą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Lambert11: Przejeb... zawijaj ( chciałoby się napisać) ale umoczyles że ślubem i dzieciakiem.
Rozmowa szczera, jak trzeba terapia par. Babce odbija - hormony + typowe roszczenia po ślubie + zapatrzenie na innych = krótka droga do uczynienia piekła z Twojego życia a co się z tym wiąże i dziecku koszmar zgotuje. Jak nie trudno się połapać : jestem sceptykiem małżeństw (jedno mam za sobą) - błogosławie tą decyzje.

Temat trudny i
@robertx: no wlasnie nie rozumiem co jest dla niej takie trudne.
Mamy chustę, ja malego umiem w chuste sam zawiązać ona sie boi, nie chce i wygaduje jak to nie jest trudno go zawiązaća ja jej nie pomagam. Wozek na parterze stoi, nie musi go na 4 pierto dzwogac. Zakupy lece i codziennie robie swiezutkie przed pracą, bułeczki, pomidorki, serki, szyneczki.

Nic jej nie zarzucam. Przykro mi sie tylko zrobiło bo
@Lambert11: będziesz miał #!$%@?, najgorsze przed tobą. Audiencje rodzinki i sugerowanie ze jest złe i to z twojego powodu mimo, że kupno mieszkania było wspólna decyzja to tylko zapowiedź piekła w jakim będziesz żyć. Ja rozumiem ze logistyka z małym dzieckiem jest trudniejsza z 4 piętra niż z domu z ogródkiem ale „jeśli chcesz to znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz wymówkę” Żona kumpla nie jest w stanie iść z dzieckiem