Wpis z mikrobloga

@pabloablo: Może i masz prawne pierwszeństwo, ale mamy takie prawo drogowe ze musisz zachować ostrożność i upewnić się ze nie spowodujesz kolizji wykonując danego manewru. W takim wypadku właśnie to robisz i policja tez wlepi Ci mandat. Tak niestety mamy skonstruowane przepisy
  • Odpowiedz
Twardo patrzył przed siebie bo bał się chyba konfrontacji xD


@bruhh: Tak, tak. Na pewno bał się konfrontacji. Przecież każdy normalny człowiek gapiłby się w takiej sytuacji nie przed siebie, a na przypadkowego samca alfa z wykopu, który konfrontacji się nie boi. Iks de.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zwykly_Czlowiek: O dziwo w Krakowie na zwężeniach ludzie potrafią jeździć na suwak jak i każdy bez problemu każdego wpuszcza. To taki wyjątek potwierdzający regułę.
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: Najlepsze jest to, że jazda na suwak upłynnia cały ruch. Ja nawet nie wiem jakie procesy myślowe prowadzą ludzi do tego że zamiast jechać tym pasem do końca, włączają się i blokują cały pas
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: u mnie w mieście ostre przebudowy i jakiś czas temu koleś 50m do końca pasa już stoi i kierunkowskaz. Otworzyłem szybę i mu pokazuje, żeby dojechał do końca pasa, bo niech zobaczy co się za nim dzieje - napchane samochodów do następnego skrzyżowania. Kawałeczek dalej też było śmiesznie. Drogowcy po tym zwężeniu znowu dali dwa pasy ale nikt nimi nie jechał, bo na środku 200m dystansu stały pachołki i każdy,
  • Odpowiedz
@cwlmod: @Zwykly_Czlowiek: to i tak cymbał cie na końcu nie wpuści. Wczoraj wieczorem 3 auta musiałem przeczekać bo specjalnie jadą na zderzaku i udają, że cię nie widzą czy coś, malpiszony #!$%@? xD


@bruhh a to nie jest tak, że jak ktoś cię nie wpuści na suwak, a ty wjedziesz i dojdzie do stłuczki to wina jest tego który niedostosował się jazdy na suwak? Oczywiście mówię tu o korku, jeździe
  • Odpowiedz
@bruhh: czy gdybys sie wpieprzył z buta a kierowca na pasie głównym by cie zajechał powodując stłuczke poniosłbyś konsekwencje jako sprawca wypadku? Wszak jazda na suwak działa na zasadzie "raz ja mam pierwszenstwo raz ty masz pierwszenstwo" a sam przepis mowi iz kierowca na pasie głownym ma obowiązek wpuscic kierowce z konczącego sie pasa
  • Odpowiedz
to i tak cymbał cie na końcu nie wpuści. Wczoraj wieczorem 3 auta musiałem przeczekać


@bruhh: no ale ostatecznie cię wpuścili, a przez takie właśnie myślenie ludzie wcześniej zjeżdżają bo "o nieee nie wpuści mnie :(((" xDD
  • Odpowiedz