Wpis z mikrobloga

Trzeba by chyba pachołki stawiać między pasami, że dzbany wiedziały, że jedzie się do końca


@cwlmod: wystarczyłby jeden prosty przepis - gdy dostarczysz nagranie z wykroczenia dostajesz 50% kwoty mandatu, albo nawet 10% i nagle każdy by jechał równiutko bo obawiałby się, że ktoś go nagra a każdy by chętnie to zrobił za kilka złotówek
  • Odpowiedz
Ja tam zawsze dojeżdżam do końca pasa, włączam kierunkowskaz to i tak ledwo kto chce mnie wpuścić, za to tych za mną wpuszczają. Jak ma się samochód o pojemności kartonu do mleka to jest się śmieciem, nikim na drodze, zresztą tak też jest w życiu… ehh. Pewnie ludzie myślą, że jakiś zawalidroga siedząc w swoich trzylitrowych i więcej dwustu paru konnych samochodach.
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: Dokładnie tak. I nawet jak się ładnie ustawią na lewym pasie, to na prawym jakiś #!$%@? debil nie wpuści. Proste - jeden z lewego, jeden z prawego.

Mam zawsze kłótnię o to ze starym, bo ten pianą zachodzi, jak ktoś go wyprzedza, a potem jojczy, że musi go puścić -argumenty o tym, żeby w takim razie sam pojechał lewym pasem nie trafiają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zwykly_Czlowiek: Trzeba by chyba pachołki stawiać między pasami, że dzbany wiedziały, że jedzie się do końca

@cwlmod jeszcze gdyby to coś dawało, ale jak jedziesz lewym to jest szybciej, więc im później się włączysz do ruchu tym więcej czasu oszczędzasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kicjow: no ale to tak nie działa, wiesz o tym? Jedno auto na wprost, jedno wpuszczasz. Mnie 3 na raz nie wpuściły.
  • Odpowiedz
@bruhh: co nie działa jak? pisałem tylko o tym, że dużo osób zjeżdża wcześniej bo myśli, że ktoś go nie wpuści xD i właśnie przez takie myślenie robią się korki, oczywiście że trafią się chamy, którzy cię nie wpuszczą, ale ja jak zawsze dojeżdżam do końca to 90% osób od razu mnie wpuszcza, ale ludzie nie wiem jakby się bali dojechać do końca, bo myślą, że utkną na lewym pasie
  • Odpowiedz
@bruhh: no i co jak cię wpuści 4 albo 5 kierowca to taka tragedia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak jesteś szybciej niż miałbyś stać wężykiem na prawym pasie
  • Odpowiedz
@bruhh: wiem, że jest, więc trzeba uświadamiać innych, żeby robili tak jak się powinno robić, a nie tylko narzekać, że jest tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz