Wpis z mikrobloga

iksde widocznie też jesteś taką małpa na drodze i blokujesz ludzi jeżdżąc na zamek, co nie?


@bruhh: Jedyne co jest widoczne, to że za dużo sobie dopowiadasz, a wyciąganie wniosków nie jest Twoją mocną stroną. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Od kilku lat w Polsce nie spotkałem się, żeby były jakieś problemy z jazdą na suwak, a jeżdżę dużo - głównie S'kami.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: to mnie ostatnio na tej S-ce spychał kolo ciężarówką 500m przed zwężeniem.
W mieście stare dziadki, baby i taksówkarze nie wpuszczają na końcu zwężenia, plując i machając łapami jakbym im matkę bił. Także tak.
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: Z reguły blokowanie lewego pasa to jest granda i głupota ale raz w życiu miałem taką sytuację, ze najchętniej bym ten lewy zablokował. Szczyt wyjazdów wakacyjnych na S3 w budowie gdzie odcinek dwupasmowy się kończył i pasy schodziły do jednego. Stanie w tym korku na prawym pasie to był koszmar, jednocześnie odliczając czas jaki mi upływał do spóźnienia się na prom.
Sytuacja wyglądała jak na obrazku tylko, że tych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: tu ciągle czytam o jakiś mitycznych problemach typu ten suwak albo o jakiś szeryfsch co dwa blokują zwężkę albo o kierowcach ciężarówek do blokują drogę przez godzinę ciekawe że wczoraj znowu zrobiłem 1100km po polskich skaxh i autostradach i niee spotkałem żadnego problemu zwłaszcza z ciężarówkami przynajmniej da przewidywalni nie jak kierowcy osobówek ale na wykopie sobie chyba znaleźli wyimaginowanych wrogów do krucjaty na podstawie jakiegoś przypadku xd
  • Odpowiedz