Wpis z mikrobloga

@waro: ja myślę, że sporo ludzi było w szoku jednak nie dlatego że putler wydał rozkaz akurat wtedy a dlatego, że zrobił to tak późno (_ ).

Nie wiem czy ktoś jeszcze w ogóle pamięta doniesienia z RU i relacji z przygranicznych z UA wiosek ( ͡ ͜ʖ ͡). Ale tam już pierwsze oddziały i sprzęt dojechały chyba pod koniec sierpnia
@matmakuc: 11/9 nie pamietam za specjalnie. Ale Smolensk już tak, bez takich szczegółów jak kolor koszuli. Ale pamietam, ze byłam z kumpela na zakupach w centrum i mama do mnie zadzwoniła, czy wiem co się stało. I jak zaczęłam do telefonu gadać, ze sobie chyba jaja robi, to kilka osób podeszło i mi zaczęło mówić, ze „nie, nie, to prawda, rozbili się”. Wiec głównie pamietam gdzie byłam i tych ludzi przejętych.
@Sufet: Przecież ruska propaganda non stop wypisuje jaki PiS to dla Rosji niedobry, a nie że ich słudzy, podobnie piszą z resztą o Niemcach xD Więc jeśli ktoś rozsiewa ruska propagandę to jesteś to ty, w dodatku robisz to tak nieumiejętnie, że chyba godzinówkę ci przytną xd
Relacja na żywo z dnia 24 lutego w telewizji #tvn24

PS. Widać po pierwszym prowadzącym, że jest w szoku po przekazywanych informacjach


@waro: Pamiętam jak wielu wykopków każdego poranka przed inwazją pytali kiedy wreszcie putin jebnie, straszni podludzie tu siedzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Będę pamiętać ten dzień do końca życia, wracałem akurat z nocki, była słoneczna pogoda, kupowałem w dino pizzerke na śniadanie i siedziałem do 10 z telefonem w łóżku na wykopie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waro: heh, schodziłem z nocnego dyżuru i złapałem koroniaka to mogłem 24/7 przez siedem dni relacjonować kolegom z pracy o postępach Rosjan na Ukrainie. Cieszę się, że nie upadli, tak jak wszyscy tego sobie życzyliśmy w początkowych tygodniach.