Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waro:

WTC 11 września, śmierć Wojtyły, Tupolew 10 kwietnia i atak na Ukrainę - tych momentów relacjonowanych w telewizji się nie da zapomnieć, każdy był wstrząśniety i nie wiedział co się dzieje
@waro: Ja akurat szedłem spać koło północy, to wiedziałem, że wojna się rozpocznie zanim wstanę. Twitter był czerwony już od wagnerowców spamujących, że właśnie się zaczyna Z-day. Wtedy jeszcze dokładnie nie wiadomo było, że Z będzie symbolem tej wojny, ale samo w sobie symbolizowało, że właśnie się zaczyna.
bedziemy wspominac jak 9/11, wszyscy beda pamietali co robili tego dnia jak rano wstali i sie dowiedzieli


@washington: Dokładnie pamiętam 9/11. Jaka była pogoda, jaki był dzień, jaki kolor miały ściany sali, w której miałem ostatnią lekcję. To był szok i niedowierzanie.

Natomiast mam mały problem, żeby natychmiast, bez zastanowienia przywołać w ogóle datę 24 lutego. Myślę, że to dlatego, że napięcie na Ukrainie narastało przez jakiś czas i jak rano
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sufet: nie potrafisz czytać pisowcu? Jest dokładnie tak jak napisałem. Pisowcy to słudzy kremla, więc określenie kacapski jak najbardziej do was pasuje. A teraz już morda.