Wpis z mikrobloga

Kiedy diagnosta na przeglądzie mówi ci, że jest ręczny do podregulowania, a ty udajesz zdziwionego, ale o tym wiesz, bo to już czwarty przegląd na którym ci to mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@asiajasiabasia: Mi diagnosta kiedyś powiedziała że ręczny bierze ale coś słabo, on mi podbije przegląd ale to do wyregulowania jest - ja paliłem głupa bo linka od ręcznego urwała się pół roku wczesniej (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tibor: u mnie się debil z 2 lata temu #!$%@?ł że szyby z tyłu się nie opuszczają xD problem w tym że od zawsze były #!$%@? tzn od czasu kiedy go kupiłem używanego a ja miałem to w dupie bo i tak sam jeździłem tym autem.
Ja na ostatnim przeglądzie 15 minut z gościem szukałem wszystkich vinow

I w sumie na tym cały przegląd polegał bo nawet hamulca nie nacisnął xD
@Tibor: mi to wjechał i nawet nie zdążył rozpocząć przeglądu, gdy powiedział "panie, on nie przejdzie". Okazało się, że gaz mi wyciekał z reduktora xD ale było to czuć dopiero w zamkniętej przestrzeni, a ja nie parkuję w garażach. Musiałem tego samego dnia pojechać wymienić reduktor.
@Tibor: To ja mam pozytywne doświadczenia typu:
- "Dzisiaj nie damy rady, przyjedzie pan jutro. A do kiedy ma pan przegląd ważny?" "Do 2 tygodnie temu" "A to proszę, zrobimy"
- Opony niedopompowane, dopompujemy

I nigdy nic w łapę nie dałem. Zawsze jeżdżę do tego samego.

Choć raz twierdził, że powiedziałem, że mam napęd na 4 koła (nie mam) i później nie mógł wyjechać samochodem z tego urządzenia co kręci kołami
@bolczan: to samo miałem w tym roku, w tamtym robiony przegląd w tym samym miejscu i przez tą samą osobę, w tym już nie przejdzie, bo anglik. Nie powiem, że się nie zgadzam, bo jeżeli faktycznie inaczej kieruje wiązkę światła to wymieniłem bez gadania, ale to że w tamtym roku mu to nie przeszkadzało to bylo xD
tu się nie zgodzę - w moim samochodzie mam pęknięty tylny zderzak, na przeglądzie nawet nie zapytali o niego. Przeszedł bez problemu.


@gardina: pęknięcie i dziura to są różne tematy i różnie to może wyglądać. Jak pisałem wcześniej, są na to specjalne przepisy/regulacje/wytyczne. Oczywiście inna sprawa, że często diagności na to uwagi nie zwracają, zwłaszcza na takich małych stacjach poza dużymi miastami.
mam #!$%@? kawałek nadkola od kilku lat oraz brak dolnej osłony silnika, nikt nigdy nawet nie zająknął się o tym.


@Krupier: bo to nie jest wymagane i nie wystaje na zewnątrz czyli nie spowoduje obrażeń u osób postronnych.
W malopolsce, w skp która jest na placu aso hyundaia xD nawet spalin nie mierzą a przyznaje się bez bicia ze nie mam dpf i innych gowien, a silnik ma czym srac bo 1.9 jtdm zrobione na 190 koni z 130 xD


@testovirondepot: w dieslu nie bada się składu spalin, należy zbadać zadymienie. Badanie robi się inaczej ale to prawda, nie słyszałem by jakaś stacja go robiła. Kiedyś tutaj był wpis