Wpis z mikrobloga

@virusriddle: jak się przepalają z dupy to znaczy że masz coś z elektroniką nie tak. Normalnie powinny wytrzymać kilkaset godzin jazdy albo dłużej. No i za.zarowki masz normalnie pozytywne
mnie na osiedlu jest SKP gdzie pracuje taki diagnosta cwaniaczek. Nosz jak ja tego gnoja nie cierpię, mi się #!$%@? do wycieku który musi mi laserkiem pokazać, bo bym nie zauważył, a moim sąsiadom - jego kolegom - podbija gruzy za 500zł, które znaczą kostkę na osiedlu że wygląda już jak dalmatyńczyk.

No ale musi wyrobić normę, skoro kolegom podbija wszystko jak leci, to randomowi się musi dopieprzyć o cokolwiek.


@piker:
@ksiak zawieszenie nie psuje się zero-jedynkowo. Guma się zużywa, parcieje, amortyzatory z z czasem powodują gorsze przyleganie koła.
3 Moje doświadczenia są mniej więcej takie że jak diagnosta coś znalazł np zestarzalą gumę sworznia, początkowy luz na drążku to wpisywał mi to w uwagi do cepiku i sobie to wymieniałem.
Jakby znalazł na krytcznych elementach czyli np wspomnianym swozniu wahacza duży luz, brak uszczelnienia od miesięcy to jestem pewien że by nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: doprawdy złota rada, tylko nie wiem po co mam płacić dodatkowo skoro badanie za "ustawowe 100" i tak trzeba robić i przy okazji zajrzę pod auto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simple-Man: żadnych istotnych zmian nie było, i raczej długo nie będzie mimo krążącego projektu nowelizacji ustawy. W dalszym ciągu starostwa mają pieczę nad skp(czasem w mniejszych starostwach mają podpisane umowy z tdt i to oni przerowadzaja kontrolę w imieniu wydziałów komunikacji). TDT(nie instytut transportu drogowego, raczej nie kojarzę takiej instytucji) obecnie zajmuje się odbiorem technicznym nowo powstających stacji oraz odbiorami okresowymi. Diagności teraz mniej przymykaja oczy, ponieważ grożą im większe konsekwencje
@Tibor: przypomniał mi sie ten mem bo dzisiaj byłem na przeglądzie i zawołał mnie na dół, stres lvl 100 ale na szczęście powiedział żeby wymienić tuleje wahacza i podbił dowód