Wpis z mikrobloga

Chcecie dobrą radę złotówkowicze?
Zróbcie jedną rzecz, zamiast bić konia do tego że dostaniecie teraz wakacje kredytowe, zamiast teraz brać udział w tej wojence wyśmiewania tych co nie wzięli kredytu i zamiast próbować się odgryźć @mickpl za to że z was słusznie drze łacha od 2 lat.
PRZECZYTAJCIE RAZ JEDEN W ŻYCIU TO CO WAM KUR*A KARZĄ PODPISAĆ PRZY PRZYSTĄPIENIU DO PROGRAMU WAKACJI KREDYTOWYCH!!!
Raz jeden przeczytajcie ten papier i ZROZUMCIE co tam jest napisane, na co się godzicie i jakie są konsekwencje!
Nie wiadomo jak to się odbędzie...ale jak prezydent już podpisze ustawę i okaże się że trzeba znowu w banku podpisać kolejny papier żeby przystąpić do tych wakacji TO GO PRZECZYTAJCIE!
Jak jesteście za głupi, to weźcie zapłaćcie jakiemuś doradcy finansowemu 400pln, żeby wam wytłumaczył na co znowu się zgadzacie.
Nie jestem jakiś stary...ale jednego co się nauczyłem to, że w tym kraju jeszcze nikt k---a nic za darmo nie dostał i wy też nie dostaniecie....
Jak się okaże, że macie tylko parę dni na decyzję bo wam ucieknie jedna rata darmowa już, to weźcie urlop w pracy i PRZECZYTAJCIE nawet 100 razy to co wam podsuną
Bo znając życie ustawa wejdzie w ostatni dzień i wy jak owce wszyscy pobiegniecie podpisywać kolejne papiery bo znowu wam coś w telewizji kazali zrobić i przecież wszyscy tak robią...
Raz jeden w życiu przeczytajcie i zrozumcie coś....
To moja rada...prośba, nie wiem, ostrzeżenie?
Lepszej rady nie dostaniecie od nikogo, a ty @mickpl jak jesteś takim sprawiedliwym to już teraz uczulaj ludzi, że mają czytać co podpisują przy tych wakacjach, a nie dalej jak owce biec uj wie po co i podpisywać wszystko co im na stół położą


#gielda #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt
PoteznyPiSowskiInwestor - Chcecie dobrą radę złotówkowicze?
Zróbcie jedną rzecz, zam...

źródło: comment_1657663635LIfc7S1HcAdN4MOUBWvCUl.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@Potezny_PiSowski_Inwestor wszystko spoko, ale podaj przykład co tam może takiego złego być? Ban na kredyty do końca życia? Wizytacja w moim kurniku prezesa Głapińskiego i sprawdzenie czy moje stopy są wystarczająco wysoko podniesione?
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: @Zevs: Wy tak tylko żartujecie, czy naprawdę podpisujecie wszystko jak leci? Tak tylko pytam, bo akurat szukam kogoś, kto za pół darmo zrobi remont generalny mojej kawalerki, a obiecać Wam mogę wszystko.
  • Odpowiedz
zanim kupicie akcje Rojs Rojsa albo Kogeneracji, to błagam PRZECZYTAJCE chociaz jedno ich sprawozdanie finansowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz