Wpis z mikrobloga

Kawosze są gorsi od palących szlugi i alkoholików, change my mind. Nigdy w życiu nie wypiłem nawet filiżanki kawy, przedszkolanka jak byłem mały to chciała mnie zmusić do picia tej "Inki" zawsze ją wylewalem na podłogę albo nią plułem, taka była ochydna. Oczywiście w życiu dorosłym terroryzm kawoszy nie ustał, chcesz się z kimś umówić to slyszysz "może skoczymy na kawę? " przychodzisz do kogoś pierwszy raz do domu - "Napijesz sie kawy bo właśnie robię? " ludziom w Polsce ciężko zaakceptować fakt, ze niektórzy naprawdę nie lubią i nie piją kawy. Poza tym uważam że picie kawy jest szkodliwe, i powinno zostać zdelegalizowane (w końcu tez uzależnia)
#takaprawda #patologiazewsi #patologiazmiasta #kawa
JohnnyPomielony - Kawosze są gorsi od palących szlugi i alkoholików, change my mind. ...

źródło: comment_16576171890iUiWzk1lKlddsy8lrcXVD.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@factoryoffaith_: Co do pamięci to zdania ekspertów są podzielone

Kawa i kofeina mogą również wpływać na pamięć, ale badania na ten temat są mieszane. Niektóre badania wykazały, że kofeina może poprawiać pamięć krótkotrwałą. Inne badania nie udowodniły żadnego wpływu na pamięć, a nawet wykazały osłabienie wydajności zadań pamięciowych.
  • Odpowiedz
Kiedyś tez czytałem, ze kawa wcale nie powoduje że jesteś pobudzona (to tylko iluzja) a wyrównuje Ci coś co ma człowiek nie pijący kawy w ogóle, odstaw to scierwo to nie będziesz musiała pic "dla jej działania"


@JohnnyPomielony: Ja wiem, że baitowy wpis, ale akurat to zdanie ma sens. I dotyczy zarówno pijących kawę, kolę litrami, energetyki czy ogromne ilości herbaty. Jak ktoś wypije sobie 3-4 filiżanki herbaty dziennie i
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Niemożliwe że nie lubisz kawy na pewno na pewno jakieś g---o piłeś serio jakie schizy co ty gadasz złą piłeś mówię ci złą piłeś inne spróbuj ja ci ja ci zaparzę inną nie da się nie lubić kawy co ty gadasz inną musisz spróbować bo różne są
  • Odpowiedz