Wpis z mikrobloga

Kawosze są gorsi od palących szlugi i alkoholików, change my mind. Nigdy w życiu nie wypiłem nawet filiżanki kawy, przedszkolanka jak byłem mały to chciała mnie zmusić do picia tej "Inki" zawsze ją wylewalem na podłogę albo nią plułem, taka była ochydna. Oczywiście w życiu dorosłym terroryzm kawoszy nie ustał, chcesz się z kimś umówić to slyszysz "może skoczymy na kawę? " przychodzisz do kogoś pierwszy raz do domu - "Napijesz sie kawy bo właśnie robię? " ludziom w Polsce ciężko zaakceptować fakt, ze niektórzy naprawdę nie lubią i nie piją kawy. Poza tym uważam że picie kawy jest szkodliwe, i powinno zostać zdelegalizowane (w końcu tez uzależnia)
#takaprawda #patologiazewsi #patologiazmiasta #kawa
JohnnyPomielony - Kawosze są gorsi od palących szlugi i alkoholików, change my mind. ...

źródło: comment_16576171890iUiWzk1lKlddsy8lrcXVD.jpg

Pobierz
  • 125
@JohnnyPomielony: @goferek:
Każdy lubi co innego i niech robi po swojemu. Jak ktoś Wam proponuję kawę to możecie poprosić o herbatę czy wodę i powiedzieć, że nie lubicie kawy. Jak ktoś mówi 'może wyjdziemy na kawę?', to serio, nie oznacza to, że musicie zamawiać kawę, można wziąć sok. Tak się potocznie przyjęło. Ja tam się cieszę, że żyjemy w kraju gdzie każdy może sobie wybrać (jeszcze) w każdym aspekcie życia.