Wpis z mikrobloga

Kawosze są gorsi od palących szlugi i alkoholików, change my mind. Nigdy w życiu nie wypiłem nawet filiżanki kawy, przedszkolanka jak byłem mały to chciała mnie zmusić do picia tej "Inki" zawsze ją wylewalem na podłogę albo nią plułem, taka była ochydna. Oczywiście w życiu dorosłym terroryzm kawoszy nie ustał, chcesz się z kimś umówić to slyszysz "może skoczymy na kawę? " przychodzisz do kogoś pierwszy raz do domu - "Napijesz sie kawy bo właśnie robię? " ludziom w Polsce ciężko zaakceptować fakt, ze niektórzy naprawdę nie lubią i nie piją kawy. Poza tym uważam że picie kawy jest szkodliwe, i powinno zostać zdelegalizowane (w końcu tez uzależnia)
#takaprawda #patologiazewsi #patologiazmiasta #kawa
Pobierz JohnnyPomielony - Kawosze są gorsi od palących szlugi i alkoholików, change my mind. ...
źródło: comment_16576171890iUiWzk1lKlddsy8lrcXVD.jpg
  • 125
@misiafaraona: Ok, to lecimy 5 minusów picia kawy
1. Stwarza dyskomfort psychiczny – zwiększenie poczucia niepokoju i lęku, trudności z zasypianiem,
2. Osłabia pamięć,
3. Powoduje uzależnienie fizyczne,
4. Zwiększa prawdopodobieństwo ataku serca (szczególnie u osób o wolniejszym metabolizmie),
5. Gotowana kawa może wpływać na podniesienie poziomu cholesterolu

Kiedyś tez czytałem, ze kawa wcale nie powoduje że jesteś pobudzona (to tylko iluzja) a wyrównuje Ci coś co ma człowiek nie pijący