Wpis z mikrobloga

nie wiem, ale podobno już można wyczuć główkę xD


@Priya: zapytaj czy ma włosy, sama o to pytałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli w sumie nic nie wiadomo oprócz tego, że jest w kanale rodnym. Uszykuj się na długą przeprawę. I mega propsy za znieczulenie. :)
Ja na porodówce spędziłam 12 godzin z silnymi skurczami. Znieczulenia nie dostałam, bo najpierw było za wcześnie, a potem za późno :v jedynie gaz i paracetamol. Po całej nocy i koszmarnym porodzie nawet nie potrafiłam cieszyć się dzieckiem (miałam wyrzuty sumienia dopóki nie dowiedziałam się, że to częste). Źle wspominam. Córka będzie jedynaczką.


@mlooda: Jak to przeczytałem, to pomyślałem, że moja żona konto na wykopie założyła XD Poród może nie był
@Tymbarkus: to i tak fajnie mieliście, że się ktoś wami zajmował. U nas zero pomocy, tylko kąpiel robiona. Mi się noworodek zasluzowal w drugą noc po porodzie, miałam wrażenie że nie może oddychać, więc wyskoczyłam z łóżka i poleciałam z nim na ręku do dyżurki. Obudziłam śpiąca pielęgniarkę, która najpierw mnie #!$%@?ła, że nie dzwonie dzwonkiem xd

Do tego podczas dokarmiania mlekiem modyfikowanym zostawiono nas samych sobie, sama łaziłam do skladziku
Z jednej strony staram się to zrozumieć - jaka płaca, taka praca, ale #!$%@?... jak słyszę, że pielęgniarki domagają się podwyżek, to jakoś ciężko mi po tym wszystkim im kibicować.


@Tymbarkus: Niestety są mało empatyczne, a co do blizny - chyba bym jej w pysk splunęła. Ale to ja :P

Syn też jedynakiem zostanie.


@Tymbarkus: Ale wiesz, że to z czasem mija? :D
@Priya: Karowa to ostatni w rankingu na gdzierodzic.info szpital położniczy w całej Warszawie. Sama słyszałam, że personel jest dość nieuprzejmy, a warunki lokalowe bardzo różne w zależności od oddziału. Ale dobrze słyszeć, że Ty jesteś zadowolony póki co.
Wszystkim młodym rodzicom można polecić 2 rzeczy:
- stronkę: https://www.srokao.pl/ - możliwe, że znacie - jest tam dużo analiz kosmetyków dziecięcych,
- plastry emla: https://www.ceneo.pl/8549703 - przyklejasz na godzinę przed szczepieniem, dzieciaczek nie
@fraktalka89: co do Karowej to możesz obczaić ich Instagram, chwała się zmianami w temacie ludzkiego podejścia do porodu, a personel podobno jakieś szkolenia przechodził.
Dzięki za linki, przydadzą się.