Wpis z mikrobloga

@masash: chodzi o to że zrobiłeś warunki "laboratoryjne" a nie tak jak faktycznie się używa samochodu.
Też się moge np ustawić na trasie za tirem i mi spalanie wyjdzie z 3.5L jak nie mniej i powiedzieć że o paczta jak mało pali.
@r5678 bardzo duzo ludzi tak uzywa samochody. Jadą sobie prawym pasem po ekspresowce 90-100 albo nawet za tirem. Nie sądze by ta jazda to byly warunki labolatoryjne. Nawet obroty trzymalem powyzej 2000 caly czas.
@masash: To jeszcze nie tak źle, absolutnie nie #!$%@? się do tego na co kogo stać, tylko wiem, że te silniki potrafią #!$%@?ć dużo benzyny jak chcesz pogonić autostradą. Osobiście wolałbym roczne auto ale coś z większym motorem, aczkolwiek jak Ciebie cieszy to mnie tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karonon: Da się, ale nie przy normalnej jeździe - pytanie jak wyglądała jazda OPa. Mam Audi A5 z 2.0 TDI, czyli silnik podobny, a masa własna o pół tony wyższa i najmniejsze spalanie, jakie udało mi się osiągnąć, na trasie +/- 60km, normalnymi lokalnymi drogami, wyniosło 4,3l. Ponadto auto auto było na zimówkach, 17", na których je kupiłem.

Więcej już w ten sposób auta nie testowałem, bo i po co. Na