Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masash: mam jeszcze drugiego forda ale mondeo 2.0 w LPG nie jest taki zwinny jak focus ale nadrabia spalaniem bo w trasie przy 40l gazu mój rekord to 460km - myślę że do 500 by dobił jak bym nie jechał z rodziną, psem i bagażem i nie używał klimy. W mieście to spokojnie te 350/370 przejedzie. Za czasów LPG za 2.20zł to jazda nad morze była jak za darmo.
@vealen0: ja mam chipowane 1.6 na 120km około i jeszcze nim po lesie w Norwegii więc nie dziwi mnie spalanie 5,9 bo dużo razy pod górę stromą cisnę. Inna sprawa że on totalnie zawyża prędkości. 88kph to tak naprawdę 80 około, 120 to 110 and so on. Na autostradzie palił 5 do 5,5 przy 120 ciągłym.
Z innej beczki - macie TPMS problemy? Miałem letnie, wyskoczył latem rok temu ten błąd,
@mikau u mnie z nim wszystko ok. Czasem jedynie mam wrażenie że zbyt czuły, bo wyskakuje sprawdź ciśnienie. A ono niezmienne w każdym kole.

U mnie problemy z LED w ksenonie, raz lewy działa raz nie. To samo z prawym. Nie wiem od czego to zależy i już rozkładam rece
@masash: Ja w Insigni 1.6 cdti 136KM jadąc na trasie 90-100km/h robię średnią 5l/100km
Na autostradzie przy 140km/h jest jakieś 6,5l

A wielkości i masa samochodu zdecydowanie inna
via Android
  • 0
@Chris_Karczynski bo spokojna jazda jest bardzo relaksującą, nagle się pojawia pusta droga :) dodatkowo dojazd do ekspresówki ciągle przez tereny zabudowane. No i był to wyjazd na weekend, nie spieszyło się do domu :)