Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 292
Byłem wczoraj w moa na #burger. Żarcie ok, ale ceny #!$%@?. 2 burgery i jedna nieduża lemoniada (akurat lemoniada #!$%@?) to 87zl xD Byłem przekonany, że do każdego burgera są frytki w tej cenie, ale nie. Ciekawe, gdzie to wszystko zajdzie. Te ceny, sztuczne podnoszenie kosztów.. #krakow #kryzys #inflacja
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just_Jump ja was nie rozumiem, niby narzekacie na ceny ale gdyby nie były odpowiednie to mógłbyś założyć swój burger i zgarniać pieniądze za sprzedawanie taniej, to twoja sprawa czy kupisz za tyle nikt Ci nie karze
  • Odpowiedz
@MrProperr: i dalej, jak zarabialem niecale 4k to co trzeci czwarty dzien rozwalalem sie po knajpach (o klubach i narkotykach nie wspomne) a pare stow-kafla zawsze odkladalem, wiec te Twoje dobre zarabianie to lekko ponad minimalna chyba xD
  • Odpowiedz
@Just_Jump: Czyli na osobę zapłaciliście 43,5. Zarabiacie minimalną że to was przerasta?

Jeśli tak to rezygnacja z jedzenia na mieście jest słuszna - nie każdego na to stać.
  • Odpowiedz
  • 0
@T0pi5 o, czekam na ten komentarz, że w knajpie płacisz 25 za wodę i to jest spoko bo atmosfera i doświadczenie xD jeszcze do tego dorzucić 15% kelnerowi bo przyniosł talerz XD
  • Odpowiedz
@Just_Jump: w Poznaniu podobnie, 2 burgery, frytki i lemo w puszce 0,33l = 90zł xD
Raz kiedyś można zjeść na mieście, ale przy takich cenach wolę gotować w domu, kiedyś bardzo często coś zamawiałem, teraz jak za głupią pizzę z dowozem mam płacić 50zł to nie zamawiam wcale.
  • Odpowiedz
@bugg:
Ale ja nigdzie nie pisałem czy to jest spoko czy nie, tylko że tak było, jest i będzie, a to czy to będzie 8 zł czy 12 zł za wodę no to już kwestia drugoplanowa.
W restauracji płacisz z 90%+ więcej niż jakbyś sam robił i tak było zawsze. Nie wiem co w tym takiego trudnego do zrozumienia xD
  • Odpowiedz