Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 653
@Just_Jump: inflację #!$%@? w kosmos, ceny żywności #!$%@? drogie...ja pierwsze co to zrezygnowałem z restauracji i drogich wakacji...a ci geniusze biznesu podnoszą ceny. Obstawiam lawinę bankructw takich jak ta restauracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) pizzeria w której dość często się stolowalem podniosła cenę z mojej ulubionej pizzy z 34 na 53...stracili już klienta ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Just_Jump: Skąd ta narracja, że ceny są sztuczne?
Nie płacisz za nic poza swoimi przyjemnościami, że nie widzisz jak rosną koszty dosłownie wszystkiego? Przedsiębiorców to nie omija. Oczywiście, jest drogo, ale to nie oznacza że to idzie na podbicie marzy.

ja pierwsze co to zrezygnowałem z restauracji i drogich wakacji...a ci geniusze biznesu podnoszą ceny


@MrProperr: Wczoraj byliśmy w kilka osób w restauracji i wyszło po 100zł od łebka, a
@Just_Jump: temat jest złożony, inflacja i ceny mediów rosną - to dotyczy wszystkich, przez to że wszystko rośnie takie lokale mają mniej klientów bo ludzie oszczędzają, jak takie lokale mają mniej klientów to jedynym ratunkiem jest podnoszenie cen zwłaszcza w sezonie wakacyjnym bo dla obcokrajowca 10 euro za burgira to pewnie mało, jak sprzedają ze 100 burgerów dziennie a trzeba opłacić lokal, media, surowce i pracowników no to się trochę uzbiera
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImYourPastClaire: mnie też stać jeszcze by do restauracji chodzić, mam oszczędności, dobrze zarabiam. Ale mam świadomość tego że żyjąc tak jak do tej pory to za jakiś czas wypstrykam się z oszczednosci, standard życia się pogorszy, dalego już teraz zaczynam zaciskać pasa. Inni jeszcze żyją wg starych przyzwyczajeń ale wcześniej czy później ich też ta drozyzna dotknie( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak można bronić patologi gastro w Polsce gdzie sprzedają lemoniadę czyli wodę przeflitrowana za 1grosz z sokiem z połowy cytryny ok 50 gr za 15zł xD samą wodą po 10zł itd przebitka na piwie za 2,5zł kupują sprzedają po 12zł itd,


@statystyczny_yt: Co do napojów się zgadzam, mamy wybitne drogą kawę i narzuty na cukrowym ulepach, ale wy oczywiście lubicie porównywać Polskę gdzie dostajesz wodę gazową w szkle do wody z