Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: wygoda.
TPB nie odpali mi następnego sezonu czy odcinka automatycznie.
Nie muszę nic pobierać, klikam i mam już gotowe, nie muszę się godzinę wcześniej szykować i szukać

Chociaż teraz, przy ilości tych streamingów to szkoda gadać i też zakładam pomału czapeczkę z czaszką bo szkoda kasy na netflixa, hbo, prime, d+, canal+ i jakieś playery, za dużo to znów kosztuje
@r5678:
-Gierki dzisiaj na promocjach kosztują grosze, a nawet jak ktoś nie chce płacić to na epicu co chwila są jakieś dobre tytuły za darmo.
-Żeby czytać e-booki to można sobie wykupić Legimi za symboliczną kwotę, i mieć dostęp do tysięcy książek. Podobnie z audiobookami i np. Storytelem.
-Netflixowe konto można współdzielić, a pozostałe VOD są bardzo tanie.

Naprawdę nie rozumiem jak można w dzisiejszych czasach bawić się w piractwo...
@Umbrella_Corporation_: w skrócie

Z tego co się orientuję to gry kosztują po 300zl.

Nie kupuje idei oglądaj co jest czytaj co jest. Zawsze mam konrkrtny pomysł na tytuł żeby wiedzieć czy w ogóle na coś warto poświęcać czas. Poza tym często jest problem z dosteonosxia w pdf. Ostatnio chciałem kupić expanse najnowszy tom. W grę wchodził tylko pdf. Zdążyłem znaleźć przez google a tytułu w pdf nie ma do kupienia do
@r5678:

Z tego co się orientuję to gry kosztują po 300zl.


Gier single-player nie trzeba kupować w dniu premiery, wręcz jest to w obecnych czasach niewskazane, a w przypadku gier multi za taką kwotę mamy jednak setki godzin zabawy.

Zdążyłem znaleźć przez google a tytułu w pdf nie ma do kupienia do dzisiaj.


Jeśli chodzi o trudno dostępne, bądź bardzo stare dzieła to można uzyskać rozgrzeszenie.

Nie kupuje idei oglądaj co