Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: ale co ma mi się nie chcieć? Zarabiam wystarczająco dużo żeby było mnie stać ale wszystko do płatne, w moim przypadku, powoduje tylko problemy.
Net jest szybki ale np Amazon prime nie pozwala mi oglądać seriali w 4k bez ścinek. Nawet jak lokalnie pobiorę kopię. #!$%@? odtwarzacz. Z tpb nie ma problemu, wszystko co pobieram hula.
Piraciłem grę 'it Takes two'. Świetna gierka. Na tyle dobra że zdecydowałem się ją
boltzman - @powaznyczlowiek: ale co ma mi się nie chcieć? Zarabiam wystarczająco dużo...

źródło: comment_1657441979CHBo4gIS9toCbGzSKMZYxP.jpg

Pobierz
@powaznyczlowiek: dopóki jestem w domu, mógłbym też ustawić streaming na zewnątrz, ale to już grubsza zabawa. Mogę oglądać na wszystkich urządzeniach, ale nie mam tego zrobionego, bo nie oglądam nigdy poza telewizorem, wystarczy podpiąć bazę danych, żeby robiła synchro. Są też inne rozwiązania jak np. PLEX, które na to pozwalają.

Mam TV bez Androida, więc potrzebuję drugi pilot do telewizora, ale w sumie używam go tylko do przestawiania trybu obrazu wieczorem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: życia bez torrenta sobie nie wyobrażam. Jak zamknęli btgigs, to mi się prawie świat zawalił xD
No nic, czas zajrzeć na polskie trackery. Co tam te piraty w nocy wrzucili.
Ostatnio musiałem wymienić parę urządzeń żeby zwiększyć moce przerobowe i podbić ratio.
Nie muszę nic pobierać, klikam i mam już gotowe, nie muszę się godzinę wcześniej szykować i szukać


@MePix: ja też nie muszę klikam i oglądam prosto z torrenta
Chyba zatrzymaleś się 20 lat temu na pobieraniu z torrentów.


@piwakk: no już mi kolega wyżej wytłumaczył jak "niewiele" trzeba żeby nie mieć dalej tego samego co byle VOD daje po ściągnięciu appki ( ͡° ͜ʖ ͡°)