Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem w kinie z dzieciakiem na filmie "Buzz Astral", pojawił się w nim wątek LGBT. W produkcji przyjaciółka Buzza zaręczyła się z jakąś duperką. Gdy Buzz wrócił na ziemię po 4 latach okazało się, że mają razem dziecko. WTF? Po co w produkcji dla 6 latków wrzucać taki #!$%@? wątek? Z Netflixa zrezygnowałem, teraz chyba czas na #disney. Niedługo trzeba będzie wrócić do Kasztaniaków i Reksia. Stfu na to ścierwo.

#filmy #kino #film
  • 108
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: nie. nie jest ok. bo nie uważam żeby mniejszość mogła mówić większości co ma myśleć i jak się zachowywać. Jeśli wlazłeś między wrony to kracz jak i one albo siedź cicho lub/bądź wyfruwaj.
a problem z tą mniejszością jest tez taki, że jak im dac palec to będą tobie chcieli uciąć całą rękę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Aguirre_gniew_brzozy: Ale w ogóle jest jakiś jeden potwierdzony przypadek, że ktoś zmienił orientację pod wpływem otoczenia? Bo ja myślałem, że to raczej każdy ma ustawione w swoim BIOSie, a kwestią jego wyboru jest czy będzie to wypierał czy pójdzie za głosem serca. Więc takie dziecko, które zobaczy w bajce, że dwie panie mogą być parą dostanie sygnał, że to nie jest nic złego. Czy to jest krzywda dla tego dziecka? Może
  • Odpowiedz
Ale w ogóle jest jakiś jeden potwierdzony przypadek, że ktoś zmienił orientację pod wpływem otoczenia? Bo ja myślałem, że to raczej każdy ma ustawione w swoim BIOSie, a kwestią jego wyboru jest czy będzie to wypierał czy pójdzie za głosem serca. Więc takie dziecko, które zobaczy w bajce, że dwie panie mogą być parą dostanie sygnał, że to nie jest nic złego. Czy to jest krzywda dla tego dziecka? Może ta bajka
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy

Zawsze jak mama wraca do domu to wita się soczystym całusem w usta z ciocią.


Jaką ciocią? To SĄ dwie lesbijki. Pytanie co w tym złego, bo takie pocałunki pary hetero, to Disney dawał ponad 80 lat temu.

Właśnie takimi małymi kroczkami, niby podprogowo drążą chłonne mózgi małych dzieci.


Drążą faktem, że lesbijki istnieją?
  • Odpowiedz
To prawda, tylko dlatego, ze jak byłam mała nigdy nie widziałam pary lesbijek trzymających się za rękę, zostałam hetero. Tak, to nie wiem, co by było.
  • Odpowiedz