Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem w kinie z dzieciakiem na filmie "Buzz Astral", pojawił się w nim wątek LGBT. W produkcji przyjaciółka Buzza zaręczyła się z jakąś duperką. Gdy Buzz wrócił na ziemię po 4 latach okazało się, że mają razem dziecko. WTF? Po co w produkcji dla 6 latków wrzucać taki #!$%@? wątek? Z Netflixa zrezygnowałem, teraz chyba czas na #disney. Niedługo trzeba będzie wrócić do Kasztaniaków i Reksia. Stfu na to ścierwo.

#filmy #kino #film
  • 108
@Narzekajaca_maruda: i moczywiscie komentarze, że to tylko krótka i niewinna scena. Tak #!$%@?. Zawsze jak mama wraca do domu to wita się soczystym całusem w usta z ciocią.
Właśnie takimi małymi kroczkami, niby podprogowo drążą chłonne mózgi małych dzieci.
Przecież już po samym wyglądzie tych kobiet widać , że to lezzby.
Czarna, może jeszcze ale to białe krótko ścięte w okularach z grubymi oprawkami i wyciągniętą koszulką (bo oczywiscie ma #!$%@?
Aguirregniewbrzozy - @Narzekajaca_maruda: i moczywiscie komentarze, że to tylko krótk...
@Ziutek_Grabaz ~wikipedia - LGBT – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych. Czyli wątek LGBT.

@Howard_Roark: Nie w filmie dla 6 latków. Dzieci w tym wieku dopiero przyswajają wiedzę na tematy typu "Skąd się biorą dzieci itd". A tutaj dwie lesby z dzieciakiem. To bajka o strażniku kosmosu, a wychodząc z kina musisz tłumaczyć dziecku skąd dwie kobiety mają dziecko. To jest jawna seksualizacja dzieci od najmłodszych lat.
To bajka o strażniku kosmosu, a nie wychodząc z kina musisz tłumaczyć dziecku skąd dwie kobiety mają dziecko. To jest jawna seksualizacja dzieci od najmłodszych lat.


@Narzekajaca_maruda: Czyli jak widzi faceta i kobietę z dzieckiem to się nie zapyta skąd mają dziecko, ale jak widzi dwie kobiety to już się zapyta?

To jest jawna seksualizacja dzieci od najmłodszych lat.


W jaki niby sposób?
W taki sposób, że w bajce o kosmosie dwie lesby #!$%@?ą z dzieciakiem. Czego nie rozumiesz?


@Narzekajaca_maruda: No okej, są lesbijki, ale w jaki sposób to jest seksualizacja dzieci? Tego nie rozumiem, bo w żaden sposób mi nie odpowiedziałeś. Nie jestem pewien czy dokładnie wiesz o co w ogóle ten film posądzasz. Wydaje mi się, że się trochę rozpędziłeś. Seksualizacją możesz nazwać zajęcia z masturbacji w szkole albo coś w ten
Nie chce mi się z Tobą gadać, bo #!$%@? głupoty. Po pierwsze nie oglądałeś filmu. Dziecko nie było adoptowane, ponieważ jedna z lesbijek była w ciąży. Chyba, że poroniła, a później je adoptowali. Obejrzyj, a później będziemy dyskutowali dalej, bo nawet nie wiesz o czym mowa.


@Narzekajaca_maruda: No to właśnie mi powiedziałeś o co chodzi. Czyli chodzi o to, że pokazywanie osób w ciąży seksualizuje dzieci? Serio, fascynuje mnie Twój proces
No okej, są lesbijki, ale w jaki sposób to jest seksualizacja dzieci? Tego nie rozumiem,


@Howard_Roark: bo seksualizacja = indoktrynacja
Weź sobie na ten przykład pierwszą lepszą z brzegu, no powiedzmy to jak mieszkańcy roSSji widzą siebie jako państwo i swój stosunek do Ukrainy. Czy wyssali to z mlekiem matki czy ktoś ich tego nauczył poprzez , edukację, media, otoczenie, ideologię.?