Wpis z mikrobloga

@namotim_ Może gdyby banki nie waliły w #!$%@?... Przed oficjalnym podpisaniem kredytu w banku dostałem na maila jakieś 20% tego co później musiałem podpisać. Jednak uparcie przeczytałem wszystko co mi pani uprzejmie podsuwała pod nos z tekstem "tu tylko parafka". Nie była szczęśliwa, ale z naszej dwójki to ja się podpisywałem umowę na następne 20 lat.
Może gdyby banki nie waliły w #!$%@?... Przed oficjalnym podpisaniem kredytu w banku dostałem na maila jakieś 20% tego co później musiałem podpisać. Jednak uparcie przeczytałem wszystko co mi pani uprzejmie podsuwała pod nos z tekstem "tu tylko parafka". Nie była szczęśliwa, ale z naszej dwójki to ja się podpisywałem umowę na następne 20 lat.


@K_eM1: dobrze, przeczytałeś umowę i co Ci to dało? Mogłeś negocjować niektóre punkty? Udało Ci się
@mookie: zrobiłem wszystko powyższe ale nie wiem co zmienia to w fakcie że przez nieudolna politykę nieudolnego rządu rata mojego kredytu podskoczyła o 300pln w stosunku do momentu w którym kredyt brałem (wcześniej spadła o 300) a zapowiada się ze to nie koniec podwyżek, czy jeżeli czytałem umowę, i to strona po stronie, kredyt wzielem na mniej niż 10% dochodu a poduszkę posiadam cały czas to znaczy że nie jestem poszkodowany
@mookie: uwielbiam wykopowych gimboekspertów, ile masz lat, 15? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli zarabiam 15k to wg. Ciebie jako gimboeksperta, jaka jest obecnie bezpieczna rata kredytu? 3000, 5000, 7000? Każda z tych rat może w przyszłości wzrosnąć >15k, i wtedy takie małolaty będą tworzyć kolejne memy i zgrywać ekspertów:)