Wpis z mikrobloga

@krzysiek546: xd chyba z ciebie. Tego pierwszego zdjęcia to redakcja TVPIS by się nie powstydziła, ale przecież w słusznej sprawie, to manipulowanie jest okej, nie? Tam normalnie potężny park był wcześniej. I 4 drzewa, to masz posadzone na zdjęciu wyżej, których na zdjęciu opa oczywiście nie ma, więc nie wiem po co kłamiesz.
poleglem - @krzysiek546: xd chyba z ciebie. Tego pierwszego zdjęcia to redakcja TVPIS...

źródło: comment_1656845095LmKih7RosjGdaJdzVnYShJ.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@poleglem: nie wiem o co ci już chodzi. Obrazek opa pokazuje jaką ładną betonową rewitalizację zrobili. Ja ci odpowiedziałem że te drzewka co widzę na tym pierwszym zdjęciu co posadzili to nie dadzą tyle cienia co poprzednie. Ty mi za to odpowiedziałeś że kłamię jak tvpis i wrzuciłeś zdjęcie ze streetview sprzed rewitalizacji i piszesz że przecież jest w pyte. Nie mieszkam tam i mój komentarz oparł się jedynie na tym
@krzysiek546: Te drzewka dadzą więcej cieniu, ale nie jutro tylko za parę lat, bo są liściaste i mają większą koronę, a tamte wszystkie większe były iglaste. Nie napisałem, że kłamiesz jak tvp, tylko pierwsze zdjęcie to manipulacja poziom tvp. Kłamałeś (czy tam rozmijałeś się z prawdą, niekoniecznie mając złe intencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)) pisząc, że posadzili 4 drzewa, a z samej prawej strony jest ich co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poleglem: No zobaczymy jak to będzie efekt w przyszłości. Mogli tylko ten środek trochę inaczej zagospodarować, a nie zostawić pusty bo to wywołuje taki efekt. Jakaś trawa na pewno by się tam przydała. Możliwe że pod naciskiem ludzi coś z tym zrobią. Co do stosowania manipulacji w takich tematach to jestem za bo to co się dzisiaj wyprawia się jest dobre ani dla ludzi ani dla miast, a przesada może wpłynie