Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: porównanie trochę nie fair, bo na jednym drzewa są zielone a na drugim nie ma liści, a zmieniła się "tylko" część przed rondem, co nie zmienia że ładną patelnie tam zrobili i wygląda okropnie
  • Odpowiedz
@Gawol_1: za parę lat z tych liściastych drzew będzie więcej cienia niż na pierwszym zdjęciu, ale i tak przynajmniej połowę tego betonu mógłby zajmować trawnik
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
@poleglem: co? XD Tam przecież na placu są z 3-4 drzewa posadzone w rządku przed budynkiem, a ty piszesz że za kilka lat będzie więcej cienia niż wcześniej kiedy cały plac był obsadzony. Jedynie z tego co widzę drzewa na dalszym planie zostały nienaruszone.
  • Odpowiedz
@Gawol_1: #!$%@?, tyle razy widzialem te przykłady betonozy, tu na łykopie, ogólnie w necie, i nigdy #!$%@? nigdy artykułu zeby człowiek za to odpowiedzialny poniósł konsekwencje NIGDY, tfu im na puste łby
  • Odpowiedz
#!$%@?, tyle razy widzialem te przykłady betonozy, tu na łykopie, ogólnie w necie, i nigdy #!$%@? nigdy artykułu zeby człowiek za to odpowiedzialny poniósł konsekwencje NIGDY, tfu im na puste łby


@konrad1: ale jakie konsekwencje? xdd
przeciez oni jeszcze podwyzki dostana za dobrze wykonana prace, a szwagier co dostarczyl kostke zarobiony na lata
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@poleglem: nie wiem o co ci już chodzi. Obrazek opa pokazuje jaką ładną betonową rewitalizację zrobili. Ja ci odpowiedziałem że te drzewka co widzę na tym pierwszym zdjęciu co posadzili to nie dadzą tyle cienia co poprzednie. Ty mi za to odpowiedziałeś że kłamię jak tvpis i wrzuciłeś zdjęcie ze streetview sprzed rewitalizacji i piszesz że przecież jest w pyte. Nie mieszkam tam i mój komentarz oparł się jedynie na
  • Odpowiedz
@Gawol_1: Zaraz się ktoś zesra że

łełełe ale to musi byc, bo imprezy łebebe

bo jak wiadomo doroczny koncert norbiego, festyn na dożynki i zjazd foodtracków raz są miastu i mieszkańcom niezbędne i wcale nie da się ich zrobić w innym miejscu miasta xD
  • Odpowiedz
@krzysiek546: Te drzewka dadzą więcej cieniu, ale nie jutro tylko za parę lat, bo są liściaste i mają większą koronę, a tamte wszystkie większe były iglaste. Nie napisałem, że kłamiesz jak tvp, tylko pierwsze zdjęcie to manipulacja poziom tvp. Kłamałeś (czy tam rozmijałeś się z prawdą, niekoniecznie mając złe intencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)) pisząc, że posadzili 4 drzewa, a z samej prawej strony jest ich
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poleglem: No zobaczymy jak to będzie efekt w przyszłości. Mogli tylko ten środek trochę inaczej zagospodarować, a nie zostawić pusty bo to wywołuje taki efekt. Jakaś trawa na pewno by się tam przydała. Możliwe że pod naciskiem ludzi coś z tym zrobią. Co do stosowania manipulacji w takich tematach to jestem za bo to co się dzisiaj wyprawia się jest dobre ani dla ludzi ani dla miast, a przesada może
  • Odpowiedz