Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

780

Łatwogang pobił światowy rekord Guinnessa. O akcji piszą światowe media.

Łatwogang pobił światowy rekord Guinnessa. O akcji piszą światowe media.

Łatwogang pobił nie tylko krajowy ale też światowy rekord jako największy charytatywny livestream w historii. Trwająca 9 dni akcja zebrała rekordową kwotę ponad 251 mln zł. czyli 68,9 mln $ i w szczycie zgromadziła 1,5 mln widzów. Stream słynnego MrBeasta zebrał 12 mln $, a francuski ZEvent 16 mln €

spere
spere
z
next.gazeta.pl
dodany: 27.04.2026, 08:52:40
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    latwogang
  • #
    pieniadze
  • #
    swiat
  • #
    zdrowie
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (230)

najlepsze

PolakRodakAfrykaner
PolakRodakAfrykaner
27.04.2026, 16:16:30 via Wykop
  • 215
PolakRodakAfrykaner
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andbatros
andbatros
andbatros
27.04.2026, 16:43:20 via Wykop
  • 89
@PolakRodakAfrykaner: Zapisuje sobie ten filmik. Będę nim spamować przed wyborami. Może parę owieczek otworzy oczy i sobie przypomni, że PO i PiS to jest lustrzane odbicie.
Chciałbym poznać tę typiare co to mówiła i jej szczerze zapytać jak się z tym czuje, że musiała takie gówniane kłamstwa wciskać ludziom w imieniu Trzaskowskiego. I czy nie czuje się wydymana przez kolegów. I czy będzie nadal ich bronić.
  • Odpowiedz
przemek7891
przemek7891
27.04.2026, 17:37:50 via Wykop
  • 49
@Auurrriiii: a mogli dać 3 miliardy ale woleli wydać na debilną propagandę tvp
  • Odpowiedz
Zle_Japko
Zle_Japko
27.04.2026, 17:34:37 via Android
  • 178
Polska kraj w którym menel dostaje rentę alkoholową a na dzieci z rakiem trzeba organizować zrzutki bo państwo sobie nie radzi :) tak czy siak gratuluję wyniku
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dobromierz
Dobromierz
27.04.2026, 18:08:00 via Wykop
  • 21
@Zle_Japko: Ile do systemu wpłacił menel w akcyzach, a ile dziecko chore na raka?
  • Odpowiedz
Dobromierz
Dobromierz
27.04.2026, 18:33:51 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
27.04.2026, 17:07:54 via Wykop
  • 120
Robota w korporacji, karta z debetem i narodowe ściepy na publiczną służbę zdrowia. To jest wasz majestat, wasza godność. To jesteście wy, polacy.
Sultan_Heheszkuw - Robota w korporacji, karta z debetem i narodowe ściepy na publiczn...

źródło: comment_MohQ2ID9iLw9CQCH1rHKhoG08AaeaUwa

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
27.04.2026, 17:48:46 via Wykop
  • 59
@Sultan_Heheszkuw: Światowe media piszą bo dla Norwega czy Holendra coś takiego jak zbiórka na chorego to abstrakcja gdy mają działającą służbę zdrowia fundowaną z progresywnych podatków. Coś nie do pomyślenia w bantustanie nad Wisłą czy Ameryce xD
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
27.04.2026, 18:19:53 via Wykop
  • 12
@KaiserBrotchen: Przeczytałeś czym oni się zajmują? Dwie trzecie idą na projekty w kraju - głównie związane z ubóstwem czy bezpieczeństwem dzieci na drodze, a jedna trzecia idzie na dzieci za granicą żeby mogły przyjechać na leczenie w Niemczech bo u siebie nie byłyby leczone xd

No i w 5x większej gospodarce zbierają kwoty rzędu 100-120 mln PLN. Dobroczynność istnieje, ale nie ma tam żadnej narracji o tym jak to system
  • Odpowiedz
Oooonieee
Oooonieee
Oooonieee
27.04.2026, 11:27:46 via Wykop
  • 109
Na cos takiego po prostu ludzie czekali, zero polityków i polityki, transparentnosc wydatkow i brak prowizji, z drugiej strony w Polsce działa Owsiak, który oczywiscie jest jedyny prawy i postanowil dopiec pisowi znaną akcją pokonamy to ZLO, przez co zniechecil do pomocy ludzi ktorzy utozsamiają sie z ta partią, przyczynil sie do glebszego podzialu ludzi, widać że np na allegro licytowane są spotkania jedynie z platfusami itd, bo to oni sa to
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wokeulski
wokeulski
wokeulski
27.04.2026, 12:39:28 via Wykop
  • 27
postanowil dopiec pisowi znaną akcją pokonamy to ZLO


@Oooonieee: ale mordo, przecież na plakacie małymi szarymi literkami na szarym tle była "sepsę" wiec każdy wiedział, że chodzi tak naprawdę o nią. Kuj, że plakaty wieszano przed wyborami a nie przed WOŚP
  • Odpowiedz
Bijelodugme
Bijelodugme
Bijelodugme
27.04.2026, 13:17:35 via Wykop
  • 100
@Oooonieee:
Napisałeś też, że jest jakaś transparentność wydatków i brak prowizji. Kiedy kasa w ogóle jeszcze nie została wydana. To o czym mówimy?
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
27.04.2026, 17:41:26 via Wykop
  • 69
Jedno jest pewne w tej sytuacji. Widząc ile hajsu Polacy trzymają w skarpecie teraz to celebrycko-streamerskie patusiarstwo będzie co tydzień odpalało narodowego streama i zbierało! Na dzieciaczki, na starców, na Marysię z ziarna, na usteczka i dupę pawiana dla pani Pazurek. Do wygrania zestaw amelininowych garnków od pana Pazurka! No i fundacyjkę na szczytne cele każde z tych chamów musi założyć, a najlepiej 3 na głowę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

picasssss1
picasssss1
27.04.2026, 17:47:35 via Wykop
  • 21
@Sultan_Heheszkuw: pfff na onlyfansa poszło 350baniek w tamtym roku i cisza xd
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
27.04.2026, 17:54:00 via Wykop
  • 10
@picasssss1: bo te 350 mln skończyło dosłownie na papierze toaletowym i chusteczkach higienicznych, a tutaj jednak to 21,37% idzie na dzieci xD
  • Odpowiedz
Aleale2
Aleale2
Aleale2
27.04.2026, 17:47:43 via Wykop
  • 31
a mnie ciekawi ile rzeczywiście tej kasy pójdzie na leczenie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0_I_0
0_I_0
0_I_0
27.04.2026, 18:38:00 via Android
  • 22
@DziendobryMireczku: kogo?
  • Odpowiedz
Aleale2
Aleale2
Aleale2
27.04.2026, 19:15:33 via Wykop
  • 15
@Arkadian: nie wpłaciłem.Pomaga się bezinteresownie mówi to panu coś?
  • Odpowiedz
Sexinstruktor
Sexinstruktor
Sexinstruktor
27.04.2026, 09:53:12 via Wykop
  • 31
Mam tylko nadzieję że wszystkie uzbierane pieniądze trafia na chore dzieci a nie 1/4 jak wynika z raportów finansowych tej fundacji za ostatnie lata
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sexinstruktor
Sexinstruktor
Sexinstruktor
27.04.2026, 10:02:52 via Wykop
  • 22
@HammerWZZN: zobaczymy za rok
  • Odpowiedz
jbpis
jbpis
jbpis
27.04.2026, 12:39:25 via Wykop
  • 20
jak masz milion kosztów prowadzenia działalności co miesiac to jak nagle dostaniesz 250mln to Twoje koszty stałe to wciąż milion, ew milion sto, bo księgowość trzeba polepszyć i może jakiegos eksperta zatrudnić. Natomiast koszty stałe to nie jest procent od dochodu.

@HammerWZZN:
Ale zamiast jakiegoś gruza za pół miliona w leasing na fundacje możesz wziąć takiego za 2 miliony. Nie wiem skąd u ludzi takie naiwne myślenie że te fundacje
  • Odpowiedz
freddd
freddd
27.04.2026, 08:59:14 via Wykop
  • 26
Co by nie mówić, zacna akcja.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adolfo-kudlato
adolfo-kudlato
28.04.2026, 08:47:11 via Wykop
  • 1
@freddd: Zacna ale już prześwietlili ta „fundacje” i wyszlło że wg poprzednich sprawozdan wyszlo wykopkom ze przekazuja 27gr z kazdej wplaconwj zlotowki, reszta cele stautowe Czyli albo zacna albo kolejny wał a dzieciaki dostana 1/4 🤔
  • Odpowiedz
Slash__o
Slash__o
Slash__o
28.04.2026, 11:42:29 via Wykop
  • 0
@adolfo-kudlato: Czekamy na sprawozdanie za ten rok, gdzies tam byla lista do plusowania. Jezeli tak bedzie to ogromna szkoda.
  • Odpowiedz
BeLpHeR
BeLpHeR
27.04.2026, 16:44:34 via Wykop
  • 25
Urząd Skarbowy: [heavy breathing]
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arteqq
Arteqq
28.04.2026, 03:38:03 via Wykop
  • 21
Na raka nie ma ale 400 milionów dziennie na socjal i przywileje emerytalne jest.
2 000 000 000 zł na nierobów z kopalni też się znalazło.

A durnie się cieszą bo zebrano 60% tego, co dziennie państwo wywala w błoto.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4297
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3176
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3092
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2663
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2363
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking