Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@przeczki: przecież serial o superbohaterach też może być spoko
Tym niemniej ja już wiem, że w to, czym się zachwyca "cały internet", nie do końca można wierzyć xd Obejrzałem ten serial o szachistce, wsysscy tu piali ze 10/10 i arcydzieło, a dla mnie był dobry, ale szału nie robił. Potem doszedłem do wniosku, że to chyba dlatego, że ja oglądam Względnie mało seriali, a jak ktoś tłucze hurtowo, to może mieć
@przeczki: nie wiem o co sie ludzie sraja ze to nie jest film o superbohaterach. Oczywiscie ze jest, jedyna roznica jest to, ze jest troche wiecej brutalnosci i pokazane zycie superbohaterow troche z innej strony/w gorszym swietle. Nadal jest to serial o superbohaterach, calkiem fajny ale jak ktos nie trawi superbohaterow jak op to mu sie nie spodoba.
@przeczki Wyjaśnię dla tych co nie oglądają. The boys to parodia filmów o superbohaterach i popkultury z mocnym gore i jechaniem po kulturze, mediach, prawactwie i lewactwie gdzie pokazują obłudę social mediów. Superbohaterowi to produkt którzy codziennie śledzą swoją popularność na Instagramie promując każde gówno i tuszują swoje wpadki. Przy okazji zero cenzury odbyty, penisy, flaki, egzekucję.