Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 822
O cię jasny Hui co się typy zesrały o #opener
80% wpisów szkalujących ludzi co tam pojechali to typy co siedzą na tagu przegryw, którzy ujadają nad czymś o czym nie mają pojęcia no bo jak? Brzydki ryj, 165 cm wzrostu, mieszkanie w kurniku to dla nich jest to nie do pomyślenia jak ktoś może gdzieś wyjść, gdzieś pojechać, chcieć coś przeżyć, teraz już widzę, że to samo jest z kredytami, wielcy kuźwa znawcy, a będą ujadać, bo sami gówno mają, to teraz się cieszą, bo ludzi dojeżdżają, bo ktoś chciał i mógł dostać kredyt a oni nawet tego osiągnąć nie mogli XD
To miejsce to rak, nie dziwię się, że spadek goni spadek jeżeli chodzi o użytkowników, ściek przegrywów którzy zagryzą każdego kto nie jest z nimi, fuck logic gamonie
  • 106
@DzonySiara dokladnie, czasami nie da sie normalnie juz czytac tego portalu. Kazdy kazdemu zyczy jak najgorzej. Ktos napisal, ze zona z dzieckiem wyjezdza na weekend i ma caly dla siebie, to juz pocisk ze zona daje dupy mokebe. Ktos kupił nowe audi a3, pedał bo moglby miec uzywane a6 a w ogole audi to sie tylko psuje. Kupil uzywane a6, #!$%@?, bo moglby miec nowa a3 w tym budzecie. Ktos wzial kredyt
@DzonySiara: Festiwalowicze bombardują Instagram chwaląc się swoim pobytem tam, co wywołuje obrzydzenie wśród innych osób, dlatego każda potyczka będzie wyśmiana.


@Zordon_: Mam instagrama od dawna, w życiu nie widziałam żadnego zdjęcia z openera xD
Może, nie wiem, od-obserwuj te konta które wrzucają takie zdjęcia i też nie będziesz ich widział? Przecież to od ciebie zależy co się będzie wyświetlać
Wczoraj w gorących cisnęli z laski, która się żaliła, że się odwaliła łącznie z makijażem (zapewne artystyczny/fluo, co wygląda rewelacyjnie na żywo) i wszystko na nic


@Silmarils: a po co się laska odwala, na pewno nie żeby zwrócić uwagę samca xD wcale nic a nic, tak przypadkiem się potknęła, przewróciła na kosmetyczkę i makijaż się zrobił bez celu, tak po prostu xD
@Zordon_: żałość to czułem przeglądając rano gorące gdzie większość wpisów to radość przegrywòw bo była ewakuacja na openerze. I doskonale widać że spora część tego środowiska to zwykłe toksyczne #!$%@?, których cieszy tylko nieszczęście innego człowieka bo śmiał żyć inaczej niż oni :) A dla całej reszty tej grupy mam jedną wiadomość. Trzymajcie się tam w tym przegrywie i idźcie do przodu ❤️