Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 822
O cię jasny Hui co się typy zesrały o #opener
80% wpisów szkalujących ludzi co tam pojechali to typy co siedzą na tagu przegryw, którzy ujadają nad czymś o czym nie mają pojęcia no bo jak? Brzydki ryj, 165 cm wzrostu, mieszkanie w kurniku to dla nich jest to nie do pomyślenia jak ktoś może gdzieś wyjść, gdzieś pojechać, chcieć coś przeżyć, teraz już widzę, że to samo jest z kredytami, wielcy kuźwa znawcy, a będą ujadać, bo sami gówno mają, to teraz się cieszą, bo ludzi dojeżdżają, bo ktoś chciał i mógł dostać kredyt a oni nawet tego osiągnąć nie mogli XD
To miejsce to rak, nie dziwię się, że spadek goni spadek jeżeli chodzi o użytkowników, ściek przegrywów którzy zagryzą każdego kto nie jest z nimi, fuck logic gamonie
  • 106
Na Woodstocku kilka razy była taka burza


@Zordon_: nigdy nie byłem na openerze, ale to zdanie o woodstocku wiele wyjaśnia. Niezrównoważony brudasie i ćpunie xD
@Zordon_: O wuj ci chodzi że mnie wołasz xD
Ja tylko nie rozumiem czemu kogoś bolą zdjęcia, jeśli to od nas zależy co się wyświetla na instagramie. Ja oglądam zdjęcia małych dzieci, ale pewnie inni by mieli odruch wymiotny jakby mieli oglądać milion zdjęć bombelkow które grzebią łapami w misce. To jak kogoś bolą zdjęcia z koncertów, to niech po prostu tego nie obserwuje xD

Ja akurat w życiu bym nie
@Zordon_: Ja tam wczoraj w domu siedziałem, ale próbuję zrozumieć o co chodzi z tym że Cię obrzydzają zdjęcia ludzi xD Btw. co ma to że ktoś wyjechał na jakiś festiwal do stanu majątkowego rodziców w miejscu gdzie znaczna większość osób jest pełnoletnia? XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
niczym od przegrywa właśnie się nie różnicie, jedynie stanem majątkowym rodziców

@Zordon_: No właśnie dlatego tak cisnę z przegrywów. Na openerze nie byłam, siedziałam w suchym i miłym pokoju przed kompem, ale oczywiście nie można mieć innego zdania niż jechanie po ludziach, którzy na openerze byli, bo wtedy jest się bananem z bogatymi rodzicami, ja yebie xD
@Zordon_: Fajnie masz w domu, ale nie dziel się tym więcej xD Nie jest zawistny, po prostu takie gówna jak ty ciągną społeczeństwo na dno bo typ ludzi jak ty to typowy żeby "somsiad sobie auto #!$%@?ł", a nie żebyś samemu się lepszego dorobił.
@Fosfofruktokinaza: A ja nie obserwuje, a i tak zdjęcia dosłownie bombardują, gdzie z innych festiwali zdjęć nawet nie widzę. Widziałaś kiedyś żeby ktoś wstawiał 300 relacji z dajmy na to Wackena? No bo ja nie. Po prostu cisnę z Openerowej świty głąbów. Ale wykop chce tylko pochwał, a jak nie „to wykop pada przez takich jak ty”. Nie wszystko w świecie jest cukierkowe.
@Zordon_: xDDD ależ Ty #!$%@? jesteś xD Odkąd skoczyłem szkołę sam na siebie #!$%@? w Holandii, mimo że rodzice mogli mi dać wiele to sam wszystko co mam elegancko wniosłem na bareczkach. A jedyny ból dupy jaki widać to właśnie u Ciebie, właśnie pięknie wszystkim tutaj obecnym zaprezentowałeś jak bardzo Cię to boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gratuluję bo chociaż sam sobie na nie zarobił, nie dali mu rodzice.

I niestety nawet nieświadomie właśnie potwierdzasz moją tezę. Nawet w tym jednym zdaniu widać, że całą uwagę skupiasz na innych i sobie to moralizujesz własną miarą "a nie rodzice dali" więc mój przykład z sąsiadem dalej trafny. Dalej gryzie cię coś od wewnątrz. Od 20 roku życia dorabiam się sam i powiem ci jedno, gdybym miał takie patrzenie to bym
@DzonySiara: Ale wiesz że wchodzenie na czyjeś konto na wykopie i szukanie głupiego lub kompromitującego komentarza to w 100% zachowanie przegrywa i kończenie zdania przez "hahaha" obnaża nie tylko to że jesteś przegrywem który bulta się na wykop.pl ale i jełopem z mentalem 13 letniego dziecka. Błuhahaha (σ ͜ʖσ) słeg