Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 822
O cię jasny Hui co się typy zesrały o #opener
80% wpisów szkalujących ludzi co tam pojechali to typy co siedzą na tagu przegryw, którzy ujadają nad czymś o czym nie mają pojęcia no bo jak? Brzydki ryj, 165 cm wzrostu, mieszkanie w kurniku to dla nich jest to nie do pomyślenia jak ktoś może gdzieś wyjść, gdzieś pojechać, chcieć coś przeżyć, teraz już widzę, że to samo jest z kredytami, wielcy kuźwa znawcy, a będą ujadać, bo sami gówno mają, to teraz się cieszą, bo ludzi dojeżdżają, bo ktoś chciał i mógł dostać kredyt a oni nawet tego osiągnąć nie mogli XD
To miejsce to rak, nie dziwię się, że spadek goni spadek jeżeli chodzi o użytkowników, ściek przegrywów którzy zagryzą każdego kto nie jest z nimi, fuck logic gamonie
  • 106
@Fosfofruktokinaza: A ja nie obserwuje, a i tak zdjęcia dosłownie bombardują, gdzie z innych festiwali zdjęć nawet nie widzę. Widziałaś kiedyś żeby ktoś wstawiał 300 relacji z dajmy na to Wackena? No bo ja nie.


@Zordon_: Bo ma takie festiwale jeździ zupełnie inny rodzaj ludzi.
Na openerze pewnie są głównie ekstrawertycy, którzy lubią sobie posłuchać muzyki która akurat leci w radiu. A na festiwal jadą głównie spotkać się ze znajomymi,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wyczopek: napisz coś na publicznym portalu i szukaj #!$%@? logiki, że ktoś jest zły bo to zobaczył, człowiekiu czy ty ogarniasz jeszcze trochę życie? Czy #!$%@? przegrywa przysłania ci wszystko, sami na siebie kręcicie bata a jak ktoś go na was podniesie to kwik ( ͡ ͜ʖ ͡)
@DzonySiara: Nie wiem czy zauważyłeś ale już dawno rozmowa doszła do tego że jesteś przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, który zesrał się w internecie i buszuje bo czyiś kontach xDDDD by coś znaleźć w jego mniemaniu śmiesznego. Też tak stalkujesz koleżanki i kolegów którzy z tobą nie chcieli w szkole rozmawiać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DzonySiara: wykop to portal na którym siedzi najwięcej spierdoksów i przegrywów, którzy nigdy nawet nie trzymali kobiety za cycka. Taka smutna prawda. Kółko wzajemnej adoracji i frustracji. Wystarczy przejrzeć taki przegryw czy blackpill. Ludzie bez znajomych, bez perspektyw, którzy najchętniej pociągnęli by na dno również innych :)
@DzonySiara: Bo płaczecie o ten opener jakby coś się strasznego stało xD. Jeszcze tym sugerowaniem, że brzydki ryj i niski wzrost ma znaczenie kto jeździ na opener, a potem zdziwienie, że przegryw myśli, że wszystko to wina tych rzeczy xD. Zresztą, jak były zdalne i przegrywy były zadowolone to znowu wam nie pasowało i trzeba było wracać do zacofanych stacjonarnych. Więc nie wiem kto tu jest zawistny.
@obk: Muszę mieć dno życiowe bo coś mnie obrzydza…. Wow.Obrzydza mnie również prostytucja, niezaradność życiowa, mieszkanie z matką do 40 i ciągniecie hajsu na „festiwal”, obrzydzają mnie również ludzie, którzy hejtują hejtujących i myślą, że są inni.
@Zordon_: Tylko ze ty wyraziles to w taki sposob jakby ogolnie ludzi obrzydzaly zdjecia z imprez i z tad moj wniosek o zyciowym dnie bo jednak stanowcza wiekszosc spoleczenstwa lubi czasem sie gdzies wybrac lub nawzajem pokazywac sobie zdjecia z imprezy a teraz nagle przekrecasz to ze niby ci chodzilo o ciebie. Jakbys nie wyglaszal blednych zalozen tylko wyraznie powiedzial ze to twoje zdanie to przynajmniej ja bym nie mial z
@obk: Przeczytaj jeszcze raz i zacytuj gdzie w moim komentarzu jest 1 osoba liczby pojedynczej? Wyjaśniam w nim zjawiska społeczne i oczywiście jest spora część ludzi, których takie sztucznie wesołe zdjęcia obrzydzają, nie znikną jeśli wyprzesz ich ze świadomości. Znam sporo insta zjebów i ich życie wygląda zupełnie inaczej jak te na Instagramie i taka hipokryzja myślę, że i Ciebie obrzydza. Mnie osobiście w tym obrzydza sztuczny świat, coś co jest
w moim komentarzu jest 1 osoba liczby pojedynczej


co wywołuje obrzydzenie wśród innych osób


@Zordon_: ty naprawde masz az tak duze problemy z odbiorem rzeczywistosci jak i wlasnych slow?
@Zordon_: no debil, wlasnie chodzi o to ze sie wyrazasz w imieniu innych gdzie jak widac nawet po ocenach jest to tylko twoje, bardzo odosobnione zdanie.
@obk: Po jakich ocenach? xD Obserwuję świat własnymi oczyma, nie tym co mi ktoś napisze. Debilem raczej jest ten, którego argumentem w dyskusji jest słowo „debil”. Ile masz lat 12-14? Po starszej osobie w życiu nie spodziewałbym się takiego poziomu.