Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@6502: przedewszystkim raczej nie kupowalbym na giełdzie bo zazwyczaj nie ma jak sprawdzić maszyny, w szlifierce to albo silnik albo przekładnia robi problem. Jak masz opcje uruchomienia i nie widzisz mocnego iskrzenia przez otwory wentylacyjne to silnik jest raczej ok, przekładnia jak jest uszkodzona to będzie zgrzytać, głośno pracować albo nie przeniesie napędu. Na Twoim miejscu szukałabym na allegro na licytacjach albo na ofertach lombardów jak ktoś pisze Ci się jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silo1408: kurła, mow raz dwa czy samo nitro i szczotka mosiężna nie rysowały plastiku? Trzymałeś to dlugo? Czy chlus do nitra i szorowanko? Dobra robota
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kurlapejter: kiedyś kupiłem pilarkę tarczowa jako sprawną, miało być pięknie bo sprzedawca zapewnial że się nie zna ale chodzi bardzo ładnie i cicho. Faktycznie. Tryby były tak zmielone na przekładni że się nie zazębiały i było bardzo cichutko bo nie miało co hałasować nawet. :P Czasami fakt jest jakiś drobiazg ale czasami się trafia taka mina że głowa mała. Raz miałem młotowiertarke w którym ukruszyla się lufa na końcu to gość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@FueGo: nitro z benzyną ekstrakcyjną bo czyste nitro zmienia plastik w plastelinę. Mam ten roztwór w miseczce metalowej, czyszczę najpierw obudowę pędzelkiem który maczam w tym a potem maczam w tym szczotkę mosiężną i delikatnie szoruje na mokro. Jak widzę że zaczyna rysować to odpuszczam. Wtedy mleczko do czyszczenia kuchni i szczotka plastikowa taka większa.