Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FxJerzy: to jest plus i minus tego hobby kupuje stare wiertarki bardzo tanio ale sprzedać ich nie sprzedam, raz że tych z kolekcji mi szkoda a dwa że mają wartość raczej tylko dla mnie :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silo1408: zaczynam przygodę z drewnem, metalem i meblami, powoli kompletuje sprzęt i jak byś chciał jedną sprzedać bo nie używasz to daj znać
  • Odpowiedz
@clas: @silo1408:

Ba, wiem że to zabrzmi słabo, ale nagraj przyspieszone tiktoki z renowacji.
Ludzie uwielbiają takie rzeczy, ostatnio widziałem jak koleś modele samochodów restaurował 300k like, tak samo zegarki to i na narzędzia zlapiesz ludzi :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: mógłbym się rozglądać na godzinę ale w Dewalcie pracowałem i druga filia robiła Milwaukee, generalnie narzekali na jakość Milwaukee ja widziałem osobiście jedna wkrętarkę tylko i nie była zła ale konstrukcyjnie trochę źle zaprojektowana,ale raczej pytasz o różnice między tańszym a droższym sprzętem. Przy użytkowaniu domowym tańszy sprzęt wystarcza bo granica komfortu pracy i wydajności powoli się zaciera, mają po prostu krótsza żywotność. Można kupić drogi sprzed i mieć na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harry22: a bardzo proszę, odszedłem z pracy na kasie i szukałem innek roboty po technikum. Znalazłem ogłoszenie z serwisu elektronarzędzi. Stwierdziłem że spróbuje. Spodobało mi się. Stwierdziłem, że chce robić trochę więcej i prywatnie sobie składałem maszyny i czyściłem. Czyli w skrócie 5 lat pracy w serwisie z czyszczeniem i naprawianiem pewnie kilku tysięcy narzędzi plus ponad setka naprawionych i odnawianych dla siebie i człowiek nabrał wprawy. :)
Ale niech Cię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@targan: sprzętu nigdy za wiele jeżeli faktycznie masz coś niepotrzebnego i leży i się kurzy albo masz to wyrzucić to daj znać na priv np.
  • Odpowiedz