Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Agenda: kiedyś może wrzucę bo musiałbym to wszystko jakoś ładnie poukładać obok siebie, niektóre sa w kartonach lub walizkach
  • Odpowiedz
wiertarek mam... Aż idę policzyć. 29 w sumie mam 29. XD

myślałem nad zakupem jakiejś kamerki i statywu żeby była nad stołem ale to plany na przyszłość.


@silo1408: sprzedaj na olx 25 wiertarek i zacznij kręcić i zatrudnij montażystę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@silo1408:

Dwa pytania bo mnie ciekawość zjada z perspektywy Twojej,czyli praktyka a nie użytkownika jedynie.

Czy bazując na Twoim doświadczeniu, jest zasadnicza różnica w jakości np. takiego DeWalta, Milwaukee czy innego Festoola, a zwykłego Erbauera, czy posredniego Boscha?
Np. dostępność części, ich trwałość, konstrukcja?
Warto dopłacać?

Oraz pytanie drugie - wiele osób gada "kiedyś to było" i np. marudzą ze nowa pilarka sthil to nie to co kiedys, itp, itd. Ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silo1408: nie masz jakiejś heblarki elektrycznej na sprzedaż? Takiej co się kręci i dajesz tam papier taki co ściera

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swistak33: o proszę ja zawsze wykonanie trzonków zlecałem bo strasznie mi wychodzą, za to robiłem rączki do dłut rzeźbiarskich ale w sumie tylko kilka bo generalnie wolałem zostawić oryginał bo zbierałem swego czasu takie angielskie dłutka stare.
  • Odpowiedz