Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@LonNon: nie no mam na to oddzielna linie z zabezpieczeniami plus tester izolacji i wskaźnik poboru prądu ( ) o wiele częściej poraził mnie kondensator na jakiejś płytce PCB... Brrr
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@min_borda: no ja strasznie nie lubię niczego wyrzucać o marnować, jak czegoś nie daje rady naprawić to zostawiam na części i jakoś to się przeplata wszystko. Generalnie kolekcjonuje stare egzemplarze z przedziału lat 1950-1995 większość to już ratowanie przed złomem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@PaaD: raczej staram się trzymać odnawiania rzeczy na których się znam, myślę że kamery i aparaty to za wysokie progi :p chociaż odnawiałem kiedyś maszynę do pisania, jeden z pierwszych modeli piły Stihla i stare radzieckie radio, czasami wyjdę poza swoją dziedzinę ale muszę mierzyć siły na zamiary.
  • Odpowiedz
@silo1408: Świetny efekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Orientujesz się na co zwracać uwagę przy zakupie używanych elektronarzędzi na giełdach? Chodzi mi głównie o odrzucenie tych, które nie nadają się do naprawy. Chciałem kupić flexa, a teraz mi trochę szkoda kasy na nowego i zastanawiam się czy nie zaryzykować.
  • Odpowiedz