Wpis z mikrobloga

Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularniejszych aplikacji na iOS:
Kupił telefon na raty, na którego go nie stać, więc daje się sprzedać mafii paliwowej, by oszczędzić 50 zł na paliwie.
Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted, polując na promocję na dezodoranty.
I klasycznie zamawia chińskie gówna, których nie potrzebuje, ale były w promocji na szopi.
A że ma hajs z 500+, płaci za Disney+, by bachory miały się na co gapić, bo na tym polega wychowanie xD ale zabrakło już na Spotify, więc używa scam przeglądarki, by słuchać YouTube w tle, bo bez płacenia nie da się tak jak na androidzie xD
Ale przynajmniej ma telefon dla elity i pluje na polaczków z bieda androidem XDDDDD

#iphone #apple #bekazpodludzi #android #polska #gownowpis #android #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1656573690Te3F7potu1IRTdgczY2wIE.jpg
  • 211
@Izanagi013: no ale jeśli ja kupuję z vinted, to zmniejszam mój negatywny impakt na świat. W sumie zwykle się kupuje jakieś ciuchy roczne/dwuletnie z jakichś dropów, które ludzie sprzedają za trochę niższą cenę itd.
@Ulyssos: nie zmniejszasz. Jakby nikt nie kupował używanych, to by nikt nie próbował sprzedawać, a jakby nie mogli sprzedawać, to by byli bardziej racjonalni w kupowaniu nowych, bo koszt byłby znacznie większy. Jest popyt, jest podaż.
@zirytowana_plaszczka: dropbox jest usługą chmurową, gdzie moje pliki trafiają na cudzy komputer xd z jakiegoś powodu apple nie pozwala innym, niż parę wybranych, aplikacjom na sync w tle.
I ja nie dorobiłem żadnej ideologii, tylko komentuję istniejącą xd
@Izanagi013:

I ja nie dorobiłem żadnej ideologii, tylko komentuję istniejącą xd


Chyba tylko głowie Twojej i Tobie podobnych ludzi. To są normalne zwykłe aplikacje a stworzyłeś tekst nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Ktoś Ci już odpowiedział że dzięki aplikacji Orlen Vitay możesz zapłacić od razu po zatankowaniu więc nie musisz czekać w kolejce, Vinted przydaje się jeśli masz jakieś ciuchy których chcesz się pozbyć (ja osobiście nie korzystam, wolę olx