Wpis z mikrobloga

Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularniejszych aplikacji na iOS:
Kupił telefon na raty, na którego go nie stać, więc daje się sprzedać mafii paliwowej, by oszczędzić 50 zł na paliwie.
Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted, polując na promocję na dezodoranty.
I klasycznie zamawia chińskie gówna, których nie potrzebuje, ale były w promocji na szopi.
A że ma hajs z 500+, płaci za Disney+, by bachory miały się na co gapić, bo na tym polega wychowanie xD ale zabrakło już na Spotify, więc używa scam przeglądarki, by słuchać YouTube w tle, bo bez płacenia nie da się tak jak na androidzie xD
Ale przynajmniej ma telefon dla elity i pluje na polaczków z bieda androidem XDDDDD

#iphone #apple #bekazpodludzi #android #polska #gownowpis #android #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1656573690Te3F7potu1IRTdgczY2wIE.jpg
  • 211
@ElonMuskKochamCie: gry. Przetwarzanie danych, edycja filmów. Dużo przykładów tego typu rzeczy. No i w cenie iphone masz obiecaną prywatność i ograniczone śledzenie - xiaomi dla odmiany wpieprza coraz więcej reklam w systemie i gromadzi każdy skrawek twojej aktywności. Ale ja nie miałem bronić iphone, bo choć go mam i ma te parę plusów, to mi się nie podoba generalnie xD
Płytkie myślenie ze jedna osoba ma zainstalowane wszystkie apki. Większość ludzi ma jedna z nich, takie są poprawne wnioski.
@camisetablanca: biorąc raty, związujesz sobie ręce. A co jak stracisz pracę czy źródło dochodu i nie będziesz mógł znaleźć nowej od razu? Kredyt kredytowi nie równy, ale jak widzę kogoś, kto myśli, że iphone to szpan i bierze go na raty, choć w życiu by nie odłożył na niego, to wszystko staje się jasne.
elita", czy nie, najsmutniejsze jest to, że ludzie dają się okradać na cenach paliwa i potulnie ściągają aplikacje Orlenu.


@Izanagi013: To co proponujesz? Mam nie ściągać aplikacji i płacić trochę więcej dla zasady?
@Izanagi013: 2k22 ludzie dalej dają #!$%@? o to kto z jakiej firmy ma sprzęt i z czego lepiej mu się korzysta XD w sensie no jak ktoś kupuje iphona bo chce mieć iphona - #!$%@? nam do tego,
Ktoś kupuje Apple bo chce mieć fajny i przyjemny ekosystem do pracy - #!$%@? nam do tego, ktoś ma ujemne iq i kupuje Apple bo prestiż (to nie tak że samsungi są już