Wpis z mikrobloga

Polski TET zamknięty ( ͡º ͜ʖ͡º). W tamtym roku zrobiliśmy odcinek południowy, i zachodni. A w tym dokończyliśmy wschód oraz północ. Podróż zajęła nam tak na prawdę 4 dni i zrobiliśmy w tym czasie 1850km. Pogoda na Podlasiu nas nie rozpieszczała @#!$%@? może potwierdzić ( ͡ ͜ʖ ͡). Mieliśmy kontrolę Straży Granicznej przy wielkim płocie, ale strażnicy raczej w dobrym humorze więc obyło się bez żadnych konsekwencji. Polecam zwiedzić naszego teta jak ktoś jeszcze nie był, warto chociażby dla widoczków. A jeśli chodzi o trudność trasy, to raczej łatwa, i na spokojnie każdy to przejedzie. No chyba że dobrze popada ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). No i noclegi w namiocie, w te ciepłe wieczory... Piękna sprawa ( ͡ ͜ʖ ͡)

#motocykle #bmw #offroad
CptYolo - Polski TET zamknięty ( ͡º ͜ʖ͡º). W tamtym roku zrobiliśmy odcinek południow...

źródło: comment_165635879750WTnBYu05B9699tso6iSZ.jpg

Pobierz
  • 30
@CptYolo: jeśli to trasa typowo motocyklowa to wiadomo ze nie będę się tam wpiwrdzielal moim czołgiem żeby zniszczyć drogi. Ot myślałem ze to jakaś „uniwersalna” trasa
@Mododzyglizda W sumie nic się z nimi nie działo :p. Mi się urwała jedna sakwa, ale to dlatego że nie była przystosowana do takiej jazdy ¯_(ツ)_/¯. Kolega jechał nową Hondą crf300l, ja swoim BMW F800GS, i drugi kolega triumphem Tigerem 800.