Wpis z mikrobloga

Ostatnio sporo się trąbi o aborcji nie tylko w Polsce ale też np w USA i na całym świecie. Osobiście mnie to denerwuje bo uważam że kobieta powinna mieć prawo decydować co zrobić ze swoim ciałem. Sama niedawno w ostatnim poście pisałam o sytuacji w której uprawiałam seks zupełnie nieświadoma i co jeśli z tą osobą bym zaciążyła? Kobieta powinna mieć prawo do aborcji nie zważając na powody i już bo to jej ciało. Chłopacy tego nie rozumieją bo oni mogą zapłodnić kobietę i ją zostawić a tymczasem kobieta może przeżywać istne piekło.
Pamiętajcie dziewczyny że zawsze możecie się zgłosić do organizacji w stylu dziewuchy dziewuchom itd. One pomagają załatwić tabletki aborcyjne.
#pieklokobiet #aborcja #zwiazki #seks #tinder #przegryw #rozowypasek #damskiprzegryw #rozowepaski
Vidella - Ostatnio sporo się trąbi o aborcji nie tylko w Polsce ale też np w USA i na...

źródło: comment_16563520817W0DrDy7pFHEUpWn4qn5j7.jpg

Pobierz
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vidella: 1. Jak można niewiadomo uprawiać seks? Byłaś pijana czy coś dosypał? Bo w drugim przypadku to chyba z moczu można było by zbadać, pytanie po jakim czasie
2. Co sądzisz o prawie do decydowania o swoich pieniądzach przez mężczyznę, pod kątem zapłodnienia kobiety? Jeśli facet chce aborcji, a kobieta nie?
ze swoim ciałem.


@Vidella: od mometu poczęcia dziecko, emrion, zygoda nie jest ciałem kobiety bo ma całkowicie oddzielne DNA.
Prawo to masz sobie zmienić podpaske i trzymać nogi razem, to są twoje prawa.

A poza tym to usuń konto oskar, zamiast sie tu uwiarygodniać poszerzaniem tematyki swoich działań.
Chłopacy tego nie rozumieją bo oni mogą zapłodnić kobietę i ją zostawić a


@Vidella: No właśnie nie mogą, bo są alimenty.

Dlatego jeśli chcesz żeby kobieta miała prawo do aborcji to również ponosi wszelką odpowiedzialność za decyzję o tym żeby urodzić dziecko.