Wpis z mikrobloga

Ostatnio rozmawiam z jednym #rozowypasek, a ona stwierdza że ma dość wymagajacej i trudnej pracy i chętnie by ją zmieniła na coś powtarzalnego i bezstresowego. Ja to ja wypalam, że zazdroszczę kobietom że mogą tak sobie schodzić z ambicją, bo zawsze mogą znaleźć bogatego męża, a #niebieskiepaski muszą zasuwać i żadna nie będzie z mało ambitnym gołodupcem (chyba że rzeczywiście nadzwyczaj atrakcyjnym fizycznie). No to ona się oburzyła że to nieprawda i mogłaby być z kimś kto zarabia 3k. Ale ja wiedziałem że PRZYPADKIEM jej małż to #programista15k xDDD
#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo #pieklokobiet #pracbaza
  • 27
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: Nie wiem skąd wy to wszystko bierzecie? Czemu tak nienawidzicie kobiet i wmawiacie, że lecą tylko na kasę albo na wygląd. Może po prostu zmieńcie towarzystwo?

Nie wiem, ale ja znam mnóstwo kobiet, które zarabiają więcej niż partner i nie ma z tym problemu. Ja swoją żonę poznałem jak zajmowałem się zbieraniem złomu i dalej się kochamy tak jak kiedyś.
  • Odpowiedz
Ja to ja wypalam, że zazdroszczę kobietom że mogą tak sobie schodzić z ambicją, bo zawsze mogą znaleźć bogatego męża, a #niebieskiepaski muszą zasuwać i żadna nie będzie z mało ambitnym gołodupcem


@Karl_Tofel: Bogaci mężowie nie stoją na każdym rogu i nie czekają na Anetkę z korpo. Ja czasem tez mam rozminę, ze może wolałbym robić coś na poziomie easy albo nawet fizycznie. Znam dwóch chłopów co w coś takiego poszli.
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd wy to wszystko bierzecie? Czemu tak nienawidzicie kobiet i wmawiacie, że lecą tylko na kasę albo na wygląd. Może po prostu zmieńcie towarzystwo?

Nie wiem, ale ja znam mnóstwo kobiet, które zarabiają więcej niż partner i nie ma z tym problemu. Ja swoją żonę poznałem jak zajmowałem się zb


@yggdrasil: racja, ja znam quasimodo co pracuje na czarno na wysypisku śmieci ale nie dość że jest mężem prezes
  • Odpowiedz
olaboga, witaminki obrażajo, zapomniałeś napisać "intzelskie wysrywy"! Ja dosłownie przytaczam rozmowę, która miała miejsce, a tutaj "moja myszka taka nie jest" i "puolka na pewno by czegos tkiego nie zrobila" i wyzywają od inceli. xD


@Karl_Tofel: Wskaż w mojej wypowiedzi coś z powyższego.
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: służę:

Znikąd. Większość ludzi którzy piszą takie wysrywy nie maja nic wspólnego z kobietami. Dla nich mieszkanie z kobietą to taka sama abstrakcja jak fizyka kwantowa.


To nie sugeruje intzelstwa tych, którzy mają inne zdanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: od 11 lat jestem żoną niskiego gołodupca 3k i dobrze nam ze sobą. Jak byłam nastolatką to chciałam chłopaka, którego będą mi zazdrościć koleżanki, ale po namyśle zdecydowałam że chcę takiego, z którym miło będzie spędzić życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz