Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #polityka #wybory #sejm

Dla tego kraju nie ma ratunku. Ponad 6 tysięcy polubień i atmosfera jak w 2015…Polacy serio lubią jak ktoś ich #!$%@? z pieniędzy i rządzi z perspektywą, teraz damy tarcze, a później jakoś to będzie. Przeraża mnie to. Nie mówię, że obecna koalicja to coś idealnego, ale ludzie chcą wrócić do ludzi, którzy jawnie okradali budżet z ich pieniędzy.. gdzie tu logika?
miki4ever - #bekazpisu #polityka #wybory #sejm

Dla tego kraju nie ma ratunku. Ponad ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy mówimy o kraju, gdzie większość społeczeństwa nie ma żadnej poduszki finansowej albo ich oszczędności wystarczą na przeżycie góra 1 miesiąca bez pracy i nie bieda nie jest już wytłumaczeniem jak jeszcze kilkanaście lat temu, bo zwykle tacy ludzie mają jednak hajs na czesterfildy, harnasie, nowy telewizor 4k, all inclusive w Egipcie itp.
  • Odpowiedz
@miki4ever: każdy pisior Ci powie: "nieważne, że kradli (nieważne ile i jak, 1 mln, czy 1 mld), ważne że się dzielili" - tak oni myślą i nie są w stanie traktować innych rządów inaczej
  • Odpowiedz
Ponad 6 tysięcy polubień


@miki4ever: przecież to boty są. Przeciętny wpis pisowskiego polityka ma 1-2k polubień, a pierdoły wypisywane przez randoma nagle miałyby mieć 6k?
  • Odpowiedz
@miki4ever

PiS już zaczyna kampanię prezydencką, bo dla nich to być albo nie być, więc się przyzwyczajaj że takie wpisy (like'owane przez farmy botów) będą się cały czas pojawiać.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Najlepsze jest to, że wyborcy PiS z racji tego, iż często nie posiadają pracy, tym bardziej wykształcenia nie rozumieją, że inżynierowie to z drzew nie spadają. Byłem zapisany w rekrutacji do fabryki Intela w Magdeburgu ale odpuściłem, bo szanse, że zakład powstanie są iluzoryczne, gdyż najzwyczajniej brakuje chętnych. Rekrutacja trwa cały czas, oferty praktycznie nie znikają, a firma zapewnia warunki i szkolenie w Lexley pod Dublinem. O izerze nie wspomnę,
  • Odpowiedz
@miki4ever: W 2015 nie było tak rozwiniętych farm trolli, botów, AI i ogólnie społecznościowek. I wtedy było jednak inaczej. Teraz jest to sztucznie napędzane Z tych 6000 można sobie odjąć z 5000 albo i więcej "sztucznych" polubień i reakcji. Mamy pewność, że te wszystkie reakcje są "ludzkie" i szczere? NIE. Teraz jeszcze została wyłączona możliwość podglądniecia osób, które polubiły dany post. Przypadek?
  • Odpowiedz
@miki4ever ja mam wrażenie, że te wszystkie głosy typu "za PiSu to już dawno by była elektrownia, cpk i Johnny Walker z kranu" zapomniały jaka partia rządziła ostatnie osiem lat xd
  • Odpowiedz
@miki4ever: kiedy małpy nauczą się, że rządzącym daje się jedną szansę? Deklarowali budowę atomu, mieli te 4 lata nic nie rusza to już nie ruszy trzeba wybrać następnych którzy będą czuli oddech suwerena na szyi.
  • Odpowiedz
Przeraża mnie to. Nie mówię, że obecna koalicja to coś idealnego, ale ludzie chcą wrócić do ludzi, którzy jawnie okradali budżet z ich pieniędzy.. gdzie tu logika?


@miki4ever: Logiki nie ma.

Zwyczajnie działa propaganda. Inna sprawa, że co to jest 6 tysięcy polubień na jakimś portalu i twierdzenie, że to od razu pokazuje jak to ludzie chcą powrotu PiS?

Prawda jest taka, że na ten moment koalicja 15 października zwyczajnie zajmuje
  • Odpowiedz
@miki4ever: za tuska to będzie droga ale i też bez tarczy, dziura budzetowa powiekszona rekordowo, holding tuska coraz nizej. Nie dziwie sie ze ludzie chca powrotu PiS
  • Odpowiedz
@miki4ever:

- tylko ci co nie zapłacili partii za wizę
- ???
- możliwe, bo pisowskie działeczki muszą przynieść profit, a ile to już rozkradli jeszcze przed rozpoczęciem budowy to głowa mała
- przez atom rozumiem kolejny jeszcze (bo już był) zarządzik pisowsko-rozkradczy mimo braku nawet uzgodnionej lokacji ?
- inwestycja rozpoczęta za czasów PO, po czerwonej szarańczy dalej nie ukończona, podobno były jakieś spiny o stołki ale to już nawet
  • Odpowiedz
@miki4ever: Polacy zwyczajnie przypomnieli sobie jak wyglądają rządy Tuska, dlatego masz powrót do 2015

Oczywiście dla lemingów winny jest PiS który już nie rządzi
  • Odpowiedz