Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 90
457 250 + 106 = 457 356

Pierwsza setka za mną!
Gdańsk - Hel
Wyjazd tuż po 5, dojazd ok. 11:30.
Trasa ogólnie słaba i mało przyjemna pod względem nawierzchni i długiej jazdy w słońcu. Momentami ładne widoki.
Dupa trochę boli, lekko obtarta, bo zapomniałam użyć talku i kolana trochę do wymiany.
Jeszcze byłam świadkiem śmierci kota, ktoś go potrącił :(

#rowerowyrownik #gdansk #hel

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1656155789CQaZkIbhKogGVWFzNOBwDZ.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0987poiu: dobra, ale ścieżka za Władysławowem jest krzywa (nie jeżdżę ulicą). Plus poza Trójmiastem jechalismy przez rezerwat Beka i tam były płyty betonowe z dziurami, zwykłe, kruszywo. Władysławowo i Trójmiasto to tylko część tej trasy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzemranyInkub: Pierwszy raz zrobiłam 100 km, wcześniej maksem było prawie 70. Ale tak czy siak przyjemniej się jeździ po równych nawierzchniach, nie musi to być asfalt. Ostatnio jechałam ścieżką leśną po śrucie i było bardzo spoko. A teraz mi się nie podobało, jedynie fragmentami było ok, ale nie cała trasa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sesortis: Nie w takie upały. Bylibyśmy po 10 na Helu, czyli powrót o najgorszej porze. Mieliśmy wrócić promem, ale nie chciało nam się czekać aż tyle w tym upale. Wydaje mi się, że lepiej pojechać na Hel, jak ktoś nie lubi górek jak ja :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sesortis: jak ktoś coś takiego lubi, to tak :). Jakbym miała co kawałek ściągać i zakładać bibsy to by mnie szlag trafił :p Poza tym, nie lubię opalania i upałów. Dlatego wyjechaliśmy o 5.