Wpis z mikrobloga

No to czas na #wakacje. 2 miesiące gdzie normictwo będzie imprezować i bawić sie w najlepsze, będą wykorzystywać swoją młodość i tworzyć wspomnienia na całe życie, podczas gdy ja będę gnił 2 miesiące przed kompem, bo nie mam żadnych znajomych i mieszkam na wsi, to samemu nie ma co robić. Płakać się chce na samą myśl o tym, jak będą bawić sie moi rówieśnicy.

Kiedyś chociaż sie cieszyłem, że 2 miesiące wolnego, teraz mi to żadnej przyjemności już nie sprawia.

Czy chęć posiadania normalnej młodości to aż tak dużo? Nie chce mieć milionów na koncie, nie chce być ponadprzeciętny, chce być tylko normalny. Eh...
#przegryw #samotnosc #feels
Pobierz
źródło: comment_1656079917jWSguKBF0jNtk7oSJiSVJp.jpg
  • 140
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: po odpowiedziach wnioskuje ze jestes za glupi na normalnych znajomych i towarzystwo, siedzenie i płakanie na wykopie na pewno ci pomoże. Weź się ogarnij i przestań sie zachowywać jak pajac i wmawiać sobie jakiś przegryw, rusz dupe do x miejsca pozwiedzaj, pospaceruj, idz na impreze, otwórz się a nie tylko siedzisz i narzekasz, nie potrzebujesz kasy bo mowisz ze ją masz, masz? to kup sobie rower, i rusz dupe, zrób
rusz dupe do x miejsca pozwiedzaj


@supremeyeth: gdzie? napisałem że mieszkam na wsi, umiesz czytać?

idz na impreze


kuwra skąd wy sie bierzecie? GDZIE MAM NA IMPREZE POJSC JAK NIKOGO NIE ZNAM????

zrób prawo jazdy, i kup sobie samochód,


ale co to ma do posiadania znajomych??

W twoim wieku miałem już pare dziewczyn, i mimo ze nie lubie imprez, to zdarzalo sie bywac na ogniskach, jezdzic pod namioty, na domówki, obracac
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: po pierwsze grzeczniej, bo jesteś zbuntowanym gównixem obrazonym na swiat, i robisz z siebie ofiare, pierwsza rzecz do zmiany, nie miej pretensji do ludzi tylko do siebie.

gdzie? do najbliższego miasta, co masz 200km do miasta? czy 20? słucham

gdzie na impreze? miasto rzecz jasna najbliższe. Trzeba kogoś znać na imprezie? nie.

prawko? podczas godzin, kursów, masa ludzi z tobą, nawiązujesz kontakty, rozmawiasz z ludzmi, otwierasz sie+ zyskujesz ważną rzecz-
mnie tylko #!$%@? te wasze poczucie sprawiedliwości tego świata. Każdy może się zmienić i osiągnąć to co chce.


Ale ja nie uważam że świat jest sprawiedliwy i że każdy sprawiedliwir dostaje tyle ile od siebie daje. Wiadomo że Oskarek Deweloperski, który ma bogatego starego i dobrą mordę dostanie więcej od życie mniej w to wkładając wysyiłku. Tylko problem z ludźmi na tagu #przegryw jest moim zdaniem taki że oprócz narzekania na wykopie
@0xFEE1DEAD: ale to nie są rady bo nie mają przełożenia na świat rzeczywisty.


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: stary, ja (i nie tylko) dałem Ci radę, którą bardzo łatwo przełożyć na życie - pojedź na jakiś obóz na wakacjach skoro masz hajs. Ciekawy jestem czy zrobisz cokolwiek przez dwa miesiące wakacji, oprócz użalania się nad sobą na wykopie.
skoncz #!$%@? i szukac wymowek. a jak tego nie rozumiesz, to płacz na tagu ze #!$%@? kolegami z tagu i narzekaj jakie to zycie nie sprawiedliwe, jednoczesnie gotujac sobie ten los na wlasne zyczenie


@supremeyeth: otóż to. Tag #przegryw to jedno z największych gówien na tym portalu, wzajemne nakręcanie się w #!$%@? i poklepywanie się po pleckach że najlepiej to nic nie robić ze sobą.
@0xFEE1DEAD:

Tylko problem z ludźmi na tagu #przegryw jest moim zdaniem taki że oprócz narzekania na wykopie jak to im jest źle niewiele robią

Bo narzekanie dla plusów od innych przegrywów jest najłatwiejsze. W ten sposób przegryw utwierdza się, że ma rację i może dalej spokojnie siedzieć w swojej piwnicy. Po co narzekać jeśli nie ma się zamiaru niczego zrobić, zmienić w swoim życiu?

Przegryw myśli, że każdy kto nie jest
ale ja chce znajomych a nie tyrania czego nie rozumiesz?


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: szkoda na ciebie szczempic ryja.
jeczysz ze nikogo nie znasz, to ci ludzie (tacy jak ja, starsi, z takim wlasnie doswiadczeniem) podsuwaja prace wakacyjna. ja robilem kiedys nad morzem w jakichs gownogofrach. mialem wtedy dziewczyne, ale ile ludzi poznalem to moje. jak chcesz ludzi poznawac to muszis z chaty wylazic. Praca to zajebry pretekst, bo z tego co widze to
Oczywiście że tak, ani nie miałem bogatych starych, mieszkałem tak jak OP na wsi i mam co najwyżej przeciętną mordę. Ale w przeciwieństwie do towarzystwa zebranego na tagu #przegryw nie wychodziłem z założenia że jak nie jest się Oskarkiem Dewelopeskim to niczego w życiu nie warto robić.


@0xFEE1DEAD: Na tagu są ludzie którzy próbują coś robić ale jest ich garstka, 99% reszty to narzekające trolle o których jest najgłośniej.

Skoro ci
Normictwo to wymyśl wykopków. Nie ma czegoś takiego. Wystarczy ruszyć dupę, jak nie dostałeś w genach ryja, albo forsy po ojcu.

Przygrywa to stan umysłu, jesteście mentalnie #!$%@? do sześcianu, nic więcej.
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Raczej te wakacje będziesz miał stracone ciężko ci będzie nadrobić kilka lat umiejętności interpersonalnych żeby znaleźć znajomych w normalny sposób, jak chcesz możesz znaleźć robotę to przynajmniej przez połowę dnia nie będziesz o tym myślał a jakiś pieniądz wpadnie. A tak jeśli naprawdę myślisz żeby znaleźć jakiś znajomych to niestety samo nie spadnie musisz poćwiczyć te umiejętności żebyś nie był totalnie odklejony bo nawet ci co piszą że by wyszli