Wpis z mikrobloga

No to czas na #wakacje. 2 miesiące gdzie normictwo będzie imprezować i bawić sie w najlepsze, będą wykorzystywać swoją młodość i tworzyć wspomnienia na całe życie, podczas gdy ja będę gnił 2 miesiące przed kompem, bo nie mam żadnych znajomych i mieszkam na wsi, to samemu nie ma co robić. Płakać się chce na samą myśl o tym, jak będą bawić sie moi rówieśnicy.

Kiedyś chociaż sie cieszyłem, że 2 miesiące wolnego, teraz mi to żadnej przyjemności już nie sprawia.

Czy chęć posiadania normalnej młodości to aż tak dużo? Nie chce mieć milionów na koncie, nie chce być ponadprzeciętny, chce być tylko normalny. Eh...
#przegryw #samotnosc #feels
Pobierz
źródło: comment_1656079917jWSguKBF0jNtk7oSJiSVJp.jpg
  • 140
sam mam pojechać? gdzie?


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Nieogar jesteś. Są fora. Wspolne lazenie po gorach np. Ludzie umawiaja sie i w grupach laza.
A jesli nie potrzebujesz kasy to i tak ja bym sie zateudnil gdzies na wakacje do pracy. Nie dla kasy ale wlasnie zeby z domu sie wyrwac. Nad morzem czy gdzies na mazurach. Januszex cie bedzie #!$%@?, ale ludzi na pewno poznasz. Z drugiej strony jak nie bedziesz mial cisnienia
@Revvvvvvvvvvvvvvvv to rusz #!$%@? żesz i normalnie otwarcie do ludzi powiedz że ogólnie jest #!$%@? jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie w twoim przypadku ale byś #!$%@?ł jakiegoś browara i czy nie mają ochoty #!$%@?ć na piwko, rower pod dupę albo autobus i wyjdź żesz człowieku. Nie masz nic do stracenia bo i tak każdy ma cię w piździe ¯_(ツ)_/¯
@dobrychlopakzsenegalu umiesz czytać? Gdzie pisałem że ma robić z siebie ofiarę losu? Napisałem żeby przyznać się do problemu. W mojej grupie znajomych spotkałoby się to z dużą aprobatą za charakter i chęci zmiany. Sam z chęcią bym z tym zjebem poszedł na piwo albo zaprosił na grilka na działce. Warunkiem jest przestać się użalać, dostrzec błędy i podjąć próbę walki. A mówienie takich rzeczy jak napisałeś to robienie z siebie pośmiewiska. Zwyczajnie
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: kiedy przegrywowy wpis dostanie się na główną i wlatują normicki ze swoimi gówno radami nie mającymi przełożenia na rzeczywistość. Jedź na wakacje i poznawaj ludzi xD. Rada typu ''powiedz bezdomnemu żeby se kupił dom''. Oni patrzą na świat przez swój pryzmat i nie potrafią sobie wyobrazić, że dla nich te proste czynności w życiu codziennym stanowią dla kogoś innego spore wyzwanie lub barierę nie do przejścia.